Showbyznys

28. prosince 2016 17:49

redakce Prima Lajk

GALERIE: Co se stalo s princeznou z Nesmrtelné tety? Z této sexy krásky nyní omdlévají Italové!

Jak dopadla herečka, kterou ve slavné pohádce trápila Závist s tváří Jiřiny Bohdalové?

Pohádku Nesmrtelná teta vám asi nemusíme nijak dlouze představovat. Na jedné z nejúspěšnějších českých pohádek 90. let vyrostla řada z nás. Víte ovšem, co se stalo s představitelkou nádherné princezny Pavlínky, Slovenkou Barborou Bobuľovou, která svými půvaby okouzlila nejen hlavního hrdinu v podání Filipa Blažka, ale také řadu diváků?

Ne, na rozdíl od většiny představitelek princezen se za ní nezavřela voda. Naopak, brzy po pohádkovém úspěchu vyrazila do slunné Itálie. Zde nakonec zapustila kořeny a vybudovala si zde hvězdnou hereckou kariéru! Patří zde mezi vážené herecké osobnosti, která za své role získala i nespočet ocenění na prestižních italských festivalech.

Objevila se pak i mezinárodní produkci. Ve filmu Cizinec si tak zahrála i po boku francouzské legendy, Gérarda Depardieua. Barboře se zkrátka daří a o návratu domů tato svobodná matka dvou dětí zřejmě neuvažuje. I v 42 vypadá opravdu skvěle a její nestárnoucí vzhled by jí mohly závidět i o generace mladší kolegyně. Snad jí v nějakém to českém snímku ještě časem přeci jen uvidíme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také