Do Karlových Varů dorazí hvězda Stmívání, Robert Pattinson.
Autor: Summit Entertainment Do Karlových Varů dorazí hvězda Stmívání, Robert Pattinson.

GALERIE: Do Karlových Varů přijede Edward ze Stmívání a kámoš Thora! Jaké další hvězdy se zde objeví?

Publikováno: 27.06.2018
Slavný filmový festival v Karlových Varech vítá známé herecké a režijní tváře. Kdo další se zde objeví kromě Roberta Pattinsona?

reklama

53. ročník filmové festivalu v Karlových Varech je doslova za dveřmi, zahájení nás totiž čeká už tento pátek 29. června. A jako každý rok u toho bude spousta mezinárodních hereckých hvězd. Tu největší pak organizátoři představili právě dnes. Do Varů totiž přijede hvězda slavné série Stmívání a idol mnoha žen, Robert Pattinson! Ten přijede na slavnostní zakončení festivalu, kde převezme Cenu prezidenta MFF Karlovy Vary. Na festivalu se pak bude promítat také jeho nový westernový film Dáma.

Tím ale příval známých jmen rozhodně nekončí. Na festival dorazí také režisér Taika Waititi, který natočil nedávný komiksový hit Thor: Ragnarok, kde si také zahrál bizarní postavičku Korga. Tato dvojice pak doplní sbírku už dříve oznámených hvězd v čele s držitelem Oscara Timem Robbinsem z Vykoupení z věznice Shawshank, herečkou Annou Paquin ze seriálu Pravá krev a X-Menů či legendárními režiséry Terry Gilliamem, Barry Levinsonen (film Rain Man) a Richardem Linklaterem. Ano, filmoví fanoušci a lovci autogramů se mají zase na co těšit.

Malá Renesmee ze Stmívání.

GALERIE: Víte, jak vypadá malá Renesmee ze Stmívání? Dcera Belly a Edwarda už je víc sexy než její maminka!

Známá herečka se toho opravdu nebojí.

VIDEO: Hvězda Stmívání Kristen Stewart předvedla žhavou lesbickou scénu! Z těchto sexy záběrů se vám zvedne tep!

reklama