GALERIE: Víte, jak vypadá malá Renesmee ze Stmívání? Dcera Belly a Edwarda už je víc sexy než její maminka!

Jak po letech vypadá dítě ústředního páru romantické upíří série?

Od premiéry posledního dílu slavné upíří série Stmívání letos uběhne už neuvěřitelných 6 let. Její hvězdy se pak nejen často vydaly jiným hereckým světem, ale některé se hlavně pořádně změnily. To se týká zejména malé Renesmee Cullen, dcerky Belly a sexy upíra Edwarda, která se objevila právě v závěrečných dvou filmech slavné série s podtitulem Rozbřesk. Víte ovšem, jak vypadá její představitelka, herečka Mackenzie Foy, teď?

Roztomilé malé děvčátko ze slavných filmů je dávno pryč. Mackenzie Foy má totiž dětství i pubertu za sebou a je jí už 17 let. A nutno říct, že roste opravdu do krásy. Herečka sice stále vypadá malinko dětsky, nechybí jí ovšem roztomilý kukuč a díky její drobounké postavě by ji chtěl nejspíš chránit nejeden kluk. Herečka má ovšem velkou zálibu v bojových sportech, takže by to asi nebylo třeba.

Před pár dny se navíc Mackenzie na párty značky Chanel v Los Angeles po letech znovu setkala se svou filmovou maminkou Kristen Stewart, jež je o 10 let starší. A těžko říci, která z nich je nyní více sexy. Mackenzie Fox navíc patří mezi velké herecké talenty. Od konce upíří ságy se pak objevila například ve slavné sci-fi Interstellar a letos se objeví v pohádce Louskáček a čtyři říše. Něco nám říká, že o této dívce ještě nejspíš uslyšíme.


Přečtěte si také