Showbyznys

13. září 2021 12:10

redakce Prima Lajk

GALERIE: Drsňák Conor McGregor zaútočil na rappera Machine Gun Kellyho na červeném koberci. Co ho tak naštvalo?

Conor McGregor dal o sobě zase vědět kvůli drsnému skandálu. Tentokrát chtěl vyvolat rvačku přímo na červeném koberci.

Bývalý šampion UFC Conor McGregor je známý kvůli své horké hlavě a každý jeho fanoušek už je na jeho skandály zvyklý. Irský zápasník prostě problémy přímo přitahuje a na předávání cen MTV Awards, kam vyrazil se svou manželkou, se to zase neobešlo bez aféry. McGregor se měl totiž dostat do potyčky se slavným rapperem Machine Gun Kellym přímo na červeném koberci.

Kvůli čemu spor mezi zápasníkem a zpěvákem vznikl není jasné, ale podle svědků to bylo kvůli tomu, že se MGK odmítl vyfotit s McGregorem. Celé to vyvrcholilo strkanicí, a horkokrevný Ir měl dokonce vychrstnout pití na zpěváka a jeho sexy přítelkyni a známou herečku Megan Fox. Ochranka naštěstí zasáhla včas, a tak větší rvačce zabránila.

Jak můžete vidět ale na fotkách, McGregor byl pořádně namíchnutý a chtěl MGK tvrdě udeřit pěstmi. „Vůbec nic se nestalo. Jsou to jen pomluvy, ani toho týpka neznám,“ okomentoval celý incident McGregor. „O nic nešlo, já bojuji jen s opravdovými bojovníky. Určitě ne s nějakými bílými rappery. Vždyť já toho týpka ani neznám. Nevím o něm nic, kromě toho, že byl s Megan Fox,“ doplnil. MGK se k celé situaci zatím odmítl vyjádřit.


Přečtěte si také