GALERIE: Drsňák Sylvester Stallone ukázal své neskutečně sexy dcery! Která se vám líbí nejvíc?

Má Rocky Balboa tu nejhezčí rodinku pod sluncem?

Je to prostě klikař. Nejenže má akční legenda Sylvester Stallone na svém kontě nespočet slavných rolí v čele s boxerem Rockym a Rambem, ale navíc se může pochlubit asi tou nejhezčí rodinkou v celém Hollywoodu. Se svou stále pohlednou manželkou, bývalou modelkou Jennifer Flavin, totiž vychoval tři dcery. Všechny tři mu pak vyrostly do neskutečné krásy a on se může pochlubit snad nejhezčími potomky v celém Hollywoodu!

Nejkrásnější z nich je pak jistě ta nejstarší, dvacetiletá Sophia, která se médiím snaží spíše vyhýbat a věnuje se převážně studiu. S její nádhernou štíhlou postavou a roztomilou tvářičkou by se ale ihned mohla vrhnout na dráhu modelky. Na tu se ostatně vydala její o dva roky mladší sestra Sistine, která jde v matčiných stopách a je vycházející modelingovou hvězdou. A podle jejích sexy křivek ji v tomto odvětví nejspíše čeká zářivá budoucnost.

To nejmladší, teprve čtrnáctiletá Scarlet, nám do krásy teprve roste a slavný tatínek od ní nejspíš odhání ještě všechny nápadníky. Už teď je ovšem na ní vidět, že krásu mají u Stalloneů zkrátka v genech a že také ona dospívá v nádhernou mladou dámu. Když pak Sylvester předvedl svou půvabnou rodinku na nedávném předávání Zlatých glóbů, kde dívky patřily mezi nejhezčí hvězdy, spadla nejspíš nejednomu muži čelist. Takhle sexy rodinka se totiž opravdu jen tak nevidí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také