GALERIE: Herec Channing Tatum zveřejnil NAHOU fotku své sexy manželky! Co všechno ukázala?

Sexy symbol se pochlubil s momentkou ze své ložnice. Fanoušci mu za to nadávají.

Herec Channing Tatum patří už řadu let mezi největší sexy idoly, jehož by chtěla doma nejedna fanynka. Jenže ty si musí nechat zajít chuť. On už je totiž několik let ženatý s neméně sexy kolegyní Jennou Dewan, s níž má tříletou dceru. Tvoří jeden z nejšťastnějších hollywoodských párů, který se nebojí otevřeně mluvit o svém sexuálním životě a mnohdy se umí opravdu utrhnout ze řetězu.

Tu ukázal Channing v posledních dnech, když na Instagramu zveřejnil fotku své spící manželky, která byla úplně nahá! Obrázek s titulkem "čas na šlofíka“ sice ukazuje jen její neuvěřitelně sexy postavu a žádné intimní partie, i přesto se jedná o dosti odvážné foto, které jeho fanoušci trošku nerozdýchali.

Mnozí totiž považují tuto fotku za přehnanou a tvrdí, že jisté věci by zkrátka měly zůstat soukromé. Někteří se dokonce diví, že má Channing tu drzost foto nahé partnerky vůbec zveřejnit. Něco nám ale říká, že bez jejího svolení by to hollywoodský hezounek nejspíš neudělal. Co si o odvážné momentce myslíte vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také