GALERIE: Holky, nyní si můžete koupit omalovánky se sexy hvězdou Aquamana! S čím vám jeho kreslení pomůže?

Patří hvězda Hry o trůny a Aquamana mezi vaše sexsymboly? Tak to byste si měla co nejdřív pořídit jeho stylové, a údajně i prospěšné, omalovánky!

Jason Momoa nepatří v současnosti jen mezi velmi oblíbené herce, ale také mezi sexsymboly mnoha žen. Ostatně, při pohledu na svalnatého hromotluka se sexy bradkou se tomu nediví asi ani nejeden chlap. Nyní ale mohou mít ženy hvězdu Aquamana a seriálu Hry o trůny opravdu doma! Tedy svým způsobem. Můžete si totiž pořídit stylové omalovánky, které zachycují polonahého idola při různých sexy domácích aktivitách. Můžete si tak herce vymalovat při sekání trávy, koupání ve vaně či mazlení se štěňátkem. A to chce přece každá žena, no ne?

Autor omalovánek s názvem Crush and Color: Jason Momoa: A Coloring Book of Fantasies With an Epic Dreamboat ilustrátor Maurizio Campidelli navíc tvrdí, že vymalování Jasona Momoy může mít pro ženy jeden přínosný účinek. Omalovánky totiž dokážou lidi uvolnit od stresu a v případě kreslení vaší tajné lásky to podle jeho slov platí dvojnásob! A to přece musí být pravda, že ano, dámy?


Přečtěte si také