návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

GALERIE: Holky, nyní si můžete koupit omalovánky se sexy hvězdou Aquamana! S čím vám jeho kreslení pomůže?

Patří hvězda Hry o trůny a Aquamana mezi vaše sexsymboly? Tak to byste si měla co nejdřív pořídit jeho stylové, a údajně i prospěšné, omalovánky!
Vydáno: 17.02.2020
Slavný herec Jason Momoa.
Autor: profimedia.cz Slavný herec Jason Momoa.

Jason Momoa nepatří v současnosti jen mezi velmi oblíbené herce, ale také mezi sexsymboly mnoha žen. Ostatně, při pohledu na svalnatého hromotluka se sexy bradkou se tomu nediví asi ani nejeden chlap. Nyní ale mohou mít ženy hvězdu Aquamana a seriálu Hry o trůny opravdu doma! Tedy svým způsobem. Můžete si totiž pořídit stylové omalovánky, které zachycují polonahého idola při různých sexy domácích aktivitách. Můžete si tak herce vymalovat při sekání trávy, koupání ve vaně či mazlení se štěňátkem. A to chce přece každá žena, no ne?

Autor omalovánek s názvem Crush and Color: Jason Momoa: A Coloring Book of Fantasies With an Epic Dreamboat ilustrátor Maurizio Campidelli navíc tvrdí, že vymalování Jasona Momoy může mít pro ženy jeden přínosný účinek. Omalovánky totiž dokážou lidi uvolnit od stresu a v případě kreslení vaší tajné lásky to podle jeho slov platí dvojnásob! A to přece musí být pravda, že ano, dámy?

Reklama s Aquamanem 1

VIDEO: Boží reklama s Aquamanem ukazuje, jak ve skutečnosti herec vypadá. Co smutného odhalil?

Jason Momoa ve Hře o trůny.

GALERIE: Hvězda Hry o trůny a Aquamana změnila image a oholila si sexy vousy! Jak se vám teď slavný drsňák líbí?

Článek je zařazen v: Jason Momoa , omalovánky , Aquaman , Khal Drogo , Hra o trůny , Sexy , Maurizio Campidelli

reklama