GALERIE: Hvězda Hry o trůny a Aquamana změnila image a oholila si sexy vousy! Jak se vám teď slavný drsňák líbí?

Slavný herec Jason Momoa se rozhodl po 7 lety shodit vousy. Proč to udělal?

Když byste žen nyní zeptali na jména nejvíc sexy herců současnosti, určitě by mezi nimi figuroval Jason Momoa. Ten na sebe poprvé pořádně upozornil coby první láska Daenerys, Khal Drogo, ve Hře o trůny. Zde svým charismatem a neskutečným tělem uhranul nejednu ženu. Svou pozici alfa samce pak potvrdil loni v komiksovém megahitu Aquaman. Jason Momoa je zkrátka sexy chlapák, jehož by chtěla mít doma nejedna žena. Dámské publikum pak přitahoval také svými sexy dlouhými vousy, které si herec neholil dlouhých sedm let. Tedy až doteď.

Ano, Momoa se po neskutečně dlouhé době rozhodl razantně změnit image a zbavil se svého poznávacího znamení. Rozhodně to ale neudělal kvůli vzhledu. Se svým starým já se rozloučil, aby tak dal lidem jasně najevo, že je čas na změnu. Změnu životního stylu. Chtěl tím poukázat na znečišťování planety ničivým plastem a na nutnost recyklace. A také na to, že je potřeba pro záchranu planety a oceánů něco dělat. Ano, trošku netradiční způsob, jak toto poselství sdělit. Na Momou bez jeho tradičních vousů je pak hodně nezvyklý pohled. Rozhodně se ale nedá říci, že by byl najednou méně sexy. Co myslíte, dámy?

Sdílejte článek
Štítky Hra o trůny vousy proměna galerie Jason Momoa Aquaman vzhled Muzeum moderního umění khal Drogo Hra o trůny Aquaman oholil Khal Drogo

Přečtěte si také