Showbyznys

19. října 2022 12:11

redakce Prima Lajk

GALERIE: Hora ze Hry o trůny má o půl metru menší manželku. Vtipně ukázali, jak vypadá jejich sex!

Islandský silák a jeho manželka mají skvělý smysl pro humor.

Islandský herec a kulturista Hafþór Julius Björnsson, který je fanoušky znám zejména jako Hora ze Hry o trůny, je opravdový kus chlapa. Měří přes dva metry a váží 180 kilogramů, zatímco jeho drobná manželka Kelsey Henson nemá ani 160 centimetrů. Sledovat ty dva spolu je proto dost zábavné a lidé na internetu se často ptají, jak „to“ mezi nimi vůbec funguje.

Z obrovského výškového rozdílu si však dvojice umí udělat legraci, což názorně předvedla v nedávném videu, které společně sdíleli na sociálních sítích. V něm si dělají legraci ze svého sexuálního života, kdy ho přirovnali ke kabelu od telefonu a nabíječky. Jaký má dvojice smysl pro humor se můžete podívat zde:

Jak se ale zdá, otázky ohledně logistiky jejich intimity vyřešili poměrně zdárně. Kalsey totiž před dvěma lety porodila svému manželovi krásného chlapečka, který dostal jméno Stormura. Z rodinných fotografií už je teď jasné, že se syn více než „potatil“, neboť na dva roky vypadá jako daleko větší dítě. Je tedy jen otázkou času, kdy svou mámu přeroste.

Sdílejte článek
Štítky Hra o trůny zábava sex galerie Hra o trůny Hafþór Júlíus Björnsson výškový rozdíl

Přečtěte si také