Showbyznys

31. října 2022 10:22

redakce Prima Lajk

GALERIE: Hříšná Megan Fox a Machine Gun Kelly pohoršili křesťany. V čem se ukázali na Halloween?

Hvězdný pár o Halloweenu pořádně provokoval.

Provokativní herečka Megan Fox se více než svým hereckým talentem proslavila díky svému vzhledu. Pravidelně totiž zásobuje sociální sítě fotografiemi žhavých outfitů, které nechávají jen málo prostoru pro představivost. Megan prostě ráda provokuje a šokuje, což platí i o jejím snoubenci rapperu Machine Gun Kellymu.

Není proto ani takovým překvapením, že si na halloweenskou párty dvojice připravila pořádnou bombu, a to rovnou v podobě dvou kontroverzních kostýmů za večer, za které schytali od fanoušků kritiku. Během první poloviny večera se Megan a MGK totiž převlékli za playmate Pamelu Anderson a jejího slavného exmanžela Tommyho Lee, bubeníka ze skupiny Mötley Crüe, o kterých bylo veřejně známo, že měli velice bouřlivý vztah plný sexu, drog a hádek.

Fanouškům se ale nelíbilo, že Megan s MGK romantizují „toxický vztah“ a jejich kostým označili za „nechutnou a šílenou“ volbu. Pokud si však dvojice myslela, že si svou reputaci zlepší u druhého převleku, pořádně se spletla. Ten totiž naštval zase jejich křesťanské fanoušky.

Hvězdný pár se během druhé poloviny večera na veřejnosti ukázal v kostýmu katolického kněze a nemravné hříšnice. Celé to herečka s rapperem okořenili ještě žhavými a dost necudnými fotkami, které přidali na své sociální sítě. „Máte děti, to chcete být jejich příkladem? Co nějaká úcta? Křesťanství není kostým,“ rozčiloval se jeden z fanoušků pod fotkami, zatímco druhý nazval dvojici čirým zlem.


Přečtěte si také