Showbyznys

16. května 2022 17:10

redakce Prima Lajk

GALERIE: Hvězda Aquamana našla novou lásku. S touhle sexbombou teď randí drsňák Momoa

Jason Momoa objevil novou lásku. S kým teď hvězda Aquamana randí?

Vztahy v Hollywoodu nejsou zrovna ta nejsolidnější věc, jakou byste mohli na světě najít. Kdybychom si měli tipnout – jakože počítat se nám to nechce – tak je průměrná délka hollywoodského románku v rozmezí 2–3 let. Pak přicházejí rozchody, rozvody, případně tahanice o děti. Sympatickému Jasonu Momovi ze Hry o trůny či Aquamana se ale tohle všechno vyhýbalo dlouhých 16 let. Slavný herec si totiž vzal svoji dětskou lásku, zpěvačku Lisu Bonet.

Jenže i tak ideální vztah a život, jaký spolu měli 42letý herec a 54letá dáma, nakonec narazil. Údajně za problémy v jejich manželství mohla úspěšná kariéra, jaké Momoa v posledních letech dosáhl. Ať je to jak chce, pár se před několika měsíc rozešel a hollywoodský drsňák už zjevně našel štěstí jinde.

Nově totiž herec začal údajně randit s herečkou Eizou Gonzales. 32letá mexická herečka si zahrála například ve filmech Baby Driver nebo Ambulance, její kariéra tak momentálně taky stoupá vzhůru, a byť spolu pár údajně je teprve na začátku, prý si velmi rozumí a mají se rádi. No tak to je krásné. Takové sympatické dvojici to snad ani nejde nepřát. Na fotky sexy herečky se teď můžete mrknout v naší galerii.


Přečtěte si také