návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: Hvězda Instagramu Anna Kadeřávková má nového kluka! Vážně chodí s tímhle slavným rapperem?

Anna Kadeřávková podle všeho chodí se známým slovenským rapperem.
Vydáno: 22.08.2019
Anička si nejspíš našla nového přítele
Autor: Instagram.com Anička si nejspíš našla nového přítele

Tak to vypadá, že se nám herečka a hvězda českého Instagramu v jednom Anna Kadeřávková zamilovala. Server extra.cz si teď dal tu práci, rozšifroval pro veřejnost pár storíček z IG, dal si 1 a 1 dohromady a odhalil, že 22letá Anička zřejmě randí se známým slovenským rapperem Strapem.

Důkazů je pro to hned několik. Vše začalo, když se Kadeřávková vydala na Slovensko na jeden hudební festival, kde si nejvíc užívala právě koncert Strapa. O pár dní později došlo na pár veselých stories s hashtagem #loveisintheair a vše korunovaly záběry na neznámého mladíka v modrém tričku. A to tričko je zejména důležité, protože to samé totiž na sobě nosil Strapo ve svých vlastních příspěvcích. Jinými slovy, totálně spolu chodí a je jen otázkou času, než to bude oficiální. Mezitím držíme Aničce palce, rozhodně je lepší ji vidět na Instagramu šťastnou a zamilovanou a ne plnou smutku z těžké nemoci.

Článek je zařazen v: Anna Kadeřávková , nový kluk , vztah , Strapo , rapper

reklama