Jak vypadá herec dnes?
Autor: Warner Bros. a Lukas Neasi Jak vypadá herec dnes?

GALERIE: Hvězda Matrixu dorazila do Varů! Známého herce byste dnes už nepoznali!

Publikováno: 02.07.2017
Poznali byste v něm dnes ještě jednu z postav slavné sci-fi trilogie?

reklama

Filmový festival v Karlových Varech přivítal po Umě Thurman a Casey Affleckovi další zahraniční hereckou jistotu. I když jméno herce Lamberta Wilsona vám na první přečtení nic neřekne, jeho tvář už jste ve slavných filmech rozhodně zahlédli. Tedy zejména pokud patříte mezi fanoušky kultovní sci-fi série Matrix. Zde si zahrál vypočítavého Merovingiana, který v druhém a třetím díle hlavnímu hrdinovi Neovi způsobil mnoho problémů.

Uma Thurman ve Varech.

GALERIE: Uma Thurman řádí ve Varech! Neuvěříte, jak vypadala hvězda Kill Bill a Pulp Fiction na červeném koberci!

Od doby jeho nejznámější role už uplynulo řadu let, a i když se Wilsona nevyklubala žádný hvězda první velikosti, stal se slušnou hereckou jistotou, kterou si vybírají režiséři jak v Evropě, tak ve Spojených státech. Do Karlových Varů pak přijel představit svůj nejnovější snímek Korporace a na tiskové konferenci mimo jiné ukázal, jak moc se za uplynulá léta změnil.

A nutno říct, že blížící se šedesátka je na něm už dosti znát. S šedivými vlasy už mu to pak rozhodně nesluší tolik, jako v dobách Matrixu. Na druhou stranu,role slizouna ze slavnéhou filmu je už u něj opravdu pryč. Ve skutečnosti jde totiž o velkého sympaťáka. Tak co dámy, jak se vám nyní líbí?

Kdo ve Varech nejvíce zazářil?

GALERIE: Sexy Affleck a vyprsená Čvančarová. Podívejte se na největší hvězdy i trapasy karlovarského červeného koberce

Poznali byste hvězdy sci-fi kultovky?

GALERIE: Jak dnes vypadají hvězdy legendárního Matrixu? Trinity skoro nestárne!

reklama