Showbyznys

1. července 2017 11:10

redakce Prima Lajk

GALERIE: Sexy Affleck a vyprsená Čvančarová. Podívejte se na největší hvězdy i trapasy karlovarského červeného koberce

Kdo při letošním slavnostním zahájení karlovarského festivalu nejvíce okouzlil?

Karlovarský filmový festival už po dvaapadesáté otevřel své brány a má za sebou slavnostní zahájení. Na červeném koberci se tak kromě propírané krásky Umy Thurman objevily ty největší jména z tuzemského filmu, politiky a díky přítomnosti nádherné Karolíny Kurkové i světového modelingu! A kdo na sebe svým zevnějškem či róbou tentokrát nejvíce upozornil?

V první řadě to byl letošní držitel Oscara Casey Affleck, z kterého se vyklubal stylově oblečený sympaťák a ani jeho přítelkyně Floriana Lima se vedle něho v nádherných šatech rozhodně neztratila. Velkou pozornost pak na sebe poutala nejen zmiňovaná Karolína Kurková v neskutečně sexy rudých šatech, ale také její kolegyně topmodelka Daniela Peštová. Ta se svým partnerem, zpěvákem Pavlom Haberou tvořili asi nejhezčí pár na červeném koberci.

Svou róbou a opravdu hlubokým výstřihem pak překvapila Jitka Čvančarová. Její šaty ovšem budí ve Varech spíše rozporuplné reakce. Zatímco některým přijdou půvabné, mnohým přijde tento odvážný model už trochu moc. Nadějná herečka Anna Fialová pak mnohé překvapila nejen neznámým přítelem, ale také krátkými blond vlasy, jež jí ovšem na první pohled příliš nesedí. Co myslíte vy? Kdo na červeném koberci v Karlových Varech zazářil nejvíce?


Přečtěte si také