Showbyznys

4. listopadu 2021 14:45

redakce Prima Lajk

GALERIE: Hvězda Sám doma se po drogové závislosti stala sexy modelem! Podívejte se, jak to herci sekne

Bývalá dětská filmová hvězda se objevila na módní přehlídce značky Gucci. Macaulay Culkin předvedl, že se na mole cítí jako ryba ve vodě.

Kdo by si nepamatoval rozkošného blonďatého rošťáka Kevina z filmu Sám doma. Tuhle dětskou roli už Macaulayovi Culkinovi pravděpodobně nikdo neodpáře. A není se čemu divit, herecký talent mu záviděli i daleko zkušenější herečtí kolegové. Během let ale dětská filmová hvězda propadla večírkům, alkoholu a hlavně drogám.

Začátkem letošního roku se však jednačtyřicetiletý herec stal poprvé otcem a vypadá to, že šel skutečně do sebe a divoké drogové minulosti dal snad navždy sbohem. Svědčí o tom i to, že si Culkina pro svou nejnovější módní přehlídku vybral i slavný módní dům Gucci. Herec si tak opět na vlastní kůži vyzkoušel, jaké to je být zpátky v záři reflektorů.

Kromě hvězdy z filmu Sám doma se na mole módní show Gucci Love Parade v Los Angeles objevil i herec a zpěvák Jared Leto, který si mimo jiné zahrál i jednu z hlavních rolí v chystaném filmu Klan Gucci.


Přečtěte si také