Showbyznys

4. listopadu 2021 10:09

redakce Prima Lajk

Will Smith se přiznal, že chtěl zabít svého otce! Jaký k tomu měl proboha důvod?

Slavný herec ve svých memoárech líčil násilný útok na svou matkou, který ho v dospělosti přivedl k úvahám o drastické pomstě.

Hollywoodský herec a rapper Will Smith se chystá podělit o svůj životní příběh. Do konce letošního roku má uvést na knižní trh své paměti zvané „Will“, na kterých pracoval dva roky. Kniha pozve čtenáře do Smithova velmi osobního i profesionálního života – od dětství až po hvězdnou slávu herce a rappera.

Ačkoli má autobiografie oficiálně vyjít až za pár týdnů, už nyní jsou k vidění exkluzivní úryvky popisující hercův komplikovaný vztah s jeho otcem. „Můj otec byl násilnický, ale nikdy nechyběl na žádném mém recitálu ani představení. Byl to alkoholik, ale na každou premiéru mého filmu přišel střízlivý,“ líčil v knize Will Smith svého otce, Willarda C. Smitha, který zemřel na v roce 2016 na rakovinu.

O tom, že je kniha skutečná pozvánka do osobního života hollywoodské hvězdy, svědčí i upřímné odhalení z jeho dětství a vzpomínání na traumatické zážitky. „Když mi bylo devět let, sledoval jsem, jak můj otec praštil matku do hlavy tak silně, až se zhroutila. Ten okamžik mě definoval v životě víc než cokoli jiného. Víc než všechna ocenění, úspěchy a pozornost. Matce jsem se několikrát omluvil za to, že jsem ji v tu chvíli zklamal. Za to, že jsem se mu nedokázal postavit. Za to, že jsem byl v tu chvíli zbabělec,“ popsal velmi otevřeně Will Smith.

Od té doby si prý neustále říkal, že jednou svou matku pomstí. Ten den málem přišel, když se Smith o několik desítek let později staral o svého otce, který měl rakovinu a byl upoután na invalidní vozík. „Chtěl jsem ho strčit ze schodů. Mohl jsem to udělat a prošlo by mi to. Jsem Will Smith, říkal jsem si, nikdo by nevěřil, že jsem ho zabil úmyslně,“ vzpomínal Smith a děkoval Bohu, že tu myšlenku brzy zahnal.

Sdílejte článek

Přečtěte si také