Will Smith přiznal, jaký je nejhorší film, ve kterém hrál. Souhlasíte s ním?

Herec Will Smith za svou dlouhou kariéru ztvárnil desítky různých rolí ve skvělých snímcích. Nyní se však podělil o to, co považuje za vůbec nejhorší film, ve kterém hrál.

Sympaťák Will Smith patří k nejslavnějším hereckým hvězdám už od poloviny 90. let. Televizní diváci si ho okamžitě zamilovali v jeho kultovní roli v seriálu Fresh Prince, který katapultoval jeho hvězdnou kariéru do výšin. Ať už jste ho milovali jako Agenta J ve filmu Muži v černém, detektiva Dela Spooneru v Já, robot, nebo v jeho proslulé roli drsňáka Mika Lowreyho ve snímku Mizerové, všichni se shodneme na tom, že je to talentovaný herec.

I přesto se ale najdou filmy, na které ani samotný Will Smith není pyšný a nejraději by je vymazal z povrchu zemského. Před nedávnem dokonce prozradil v rozhovoru pro pánský měsíčník GQ, jaký film je podle něj vůbec nejhorší z celé jeho filmografie. „Já nevím, Wild Wild West je pro mě asi největším trnem v oku,“ řekl herec o americké akční sci-fi steampunkové komedie z Divokého západu z roku 1999. Souhlasíte s jeho výrokem, nebo se najde ještě horší film?


Přečtěte si také