Showbyznys

14. prosince 2021 15:41

redakce Prima Lajk

GALERIE: Hvězdu seriálu Taková moderní rodinka byste už nepoznali. Ze šprtky se stala sexbomba!

Představitelka Alex Dunphyové se změnila k nepoznání.

Ariel Winter se proslavila zejména díky roli neoblíbené šprtky Alex Dunphyové ze seriálu Taková moderní rodinka. Diváci si ji mohou pamatovat jako nevýraznou a soutěživou dívku, kterou nezajímalo nic jiného než učení. Za jedenáct sérií se z však z malé holčičky stala žena bujných křivek a její poprsí narostlo dokonce do takové velikosti, že byla herečka nucena kvůli bolesti zad podstoupit zmenšení.

I přes operaci se ale třiadvacetiletá herečka může pochlubit nadupaným dekoltem, který ráda vystavuje. Ne vždy však měla ráda pozornost, zvlášť ohledně jejího těla. V televizním pořadu Red Table Talk: The Estefans Winter prozradila, že čelila drsné šikaně kvůli své nadváze. „Když mi bylo 13 let, říkali mi tlustá d*vko,“ svěřila se herečka v rozhovoru. „Kvůli silným depresím jsem na střední škole začala brát léky, kvůli kterým je přibrala 30 kilo. Neustále jsem si říkala, že když zhubnu, změním si vlasy, upravím si obličej, budou mě mít rádi,“ řekla s tím, že to na holku v pubertě bylo tenkrát silné kafe.

Od svého dospívání chodí na terapie, které jí pomáhají zvládat stres. Přelomový seriál Taková moderní rodinka jí však neskutečně pomohl nejen v profesním životě, ale i ve finanční stabilitě. Když v seriálu herečka začínala, za každou epizodu dostala odhadem 20 tisíc dolarů. Jak ale seriál získával na popularitě, zvyšoval se i její plat. Za jedenáct sérií si tak Ariel Winter nastřádala slušný balík peněz, jehož částka se odhaduje na 12 milionů dolarů.

Sdílejte článek
Štítky Hollywood proměna galerie herec Taková moderní rodinka Ariel Winter Alex Dunphy Ariel Winterová

Přečtěte si také