GALERIE: Hvězdu Stranger Things zadrželi na letišti! Co strašného herec provedl?

Hvězda populárního seriálu byla zadržena na letišti.

Americký seriál Stranger Things má za sebou snad největší boom vůbec. Všichni poslední týdny nemluví snad o ničem jiném než o oblíbených postavách, mezi které se bezpochyby počítá i Eddie Munson ztvárněný Josephem Quinnem. Jedna z hlavních postav čtvrté série se takřka během jedné noci vyhoupla mezi nejpopulárnější postavy a svým závěrečným sólem na elektrickou kytaru se vryla do paměti i srdcí snad všech diváků.

Jak se ale ukázalo, i slavný herec může narazit na někoho, kdo nemá ani sebemenší páru o tom, kdo je. Kvůli nešťastné náhodě na letišti to herec Joseph Quinn zažil na vlastní kůži a skoro nestihl pozvání do věhlasné americké talk show s Jimmy Fallonem, protože byl zadržen na imigračním. „Skoro jsem to nestihl,“ rozpovídal se mladý herec později v The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. „Pořád se mě ptali, proč jsem přijel do Spojených států a nevěřili, kdo jsem,“ vyprávěl hořkosladký zážitek.

Naštěstí pro něj ale po pár minutách přišla záchrana v podobě ochranky a fanouška Stranger Things. „Jeden z kolegů se na mě podíval a řekl ostatním: ‚Nechte Eddieho na pokoji!‘“ řekl se smíchem moderátorovi s tím, že byl v tu chvíli spasen a po rozdaném autogramu a několika fotografiích propuštěn na svobodu.

Sdílejte článek
Štítky letiště galerie herec USA Stranger Things Jimmy Fallon Stranger Things Eddie Munson Joseph Quinn

Přečtěte si také