Virály

25. července 2022 15:38

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Fanoušci si všimli zásadní změny v seriálu Stranger Things! Jaký bizarní detail tvůrci změnili?

Jak tvůrci mění zpětně seriál Stranger Things.

Poté, co tvůrci seriálu Stranger Things uvedli, že hodlají zpětně seriál mírně upravovat tak, aby v něm vše dávalo smysl, začali pozorní fanoušci nakoukávat všechny řady znova, aby zjistili, co všechno se dočkalo změn. No a prozatím nejbizarnější detail se týká „nechutného“ momentu s postavou Jonathana.

Diváci totiž přišli na to, že v jedné z úvodních scén s Jonathanem v první sérii, kdy mladík potají fotí dívky Nancy a Barb, došlo k zásadním úpravám. V původním sestřihu údajně byla scéna, kdy se Nancy chce převléct, a tak Jonathan skloní foťák, protože mu to přijde nepatřičné. Pak ho ale zase zvedne a Nancy vyfotí. Později se na fotografie přijde a ostatní Jonathana označí za divného slídila kvůli tomu, jak je stalkoval.

Nově když se však na seriál podíváte, tak zjistíte, že Jonathan nezvedne foťák nahoru zpět k Nancy, ale díky šikovnému střihači zdánlivě vyfotí osamocenou Barb u bazénu. Tvůrci se tak po vlně kritiky od fanoušků seriálu zjevně pokusili z Jonathana udělat menšího slídila, než jakým původně byl.

AKTUALIZACE: Tak jsme se spolu s další hromadou serverů zjevně nechali napálit, autoři původního textu totiž před pár hodinami vydali upozornění, že došlo k omylu, a žádný záběr v seriálu zpětně upravován nebyl. Co však platí je, že tvůrci nějaké změny již v minulosti naznačili, a teprve k nim v budoucnu nejspíš dojde.

Sdílejte článek
Štítky seriál změna úprava Stranger Things Stranger Things Jonathan Broadcasters' Audience Research Board

Přečtěte si také