Showbyznys

2. července 2016 09:05

redakce Prima Lajk

GALERIE: Jágrova sexy přítelkyně a sympaťák Dafoe. Podívejte se na to nejlepší z karlovarského červeného koberce!

Kdo letos při oficiálním zahájení nejvíce okouzlil?

Karlovarský filmový festival už po jednapadesáté otevřel své brány a má za sebou slavnostní zahájení. Na červeném koberci se tak kromě propíraného Jamie Dornana objevily ty největší jména z tuzemského filmu, politiky a díky přítomnosti Jaromíra Jágra i sportu! A kdo na sebe svým zevnějškem a výbornými róbami nejvíce upozornil.Karlovarský filmový festival už po jednapadesáté otevřel své brány a má za sebou slavnostní zahájení. Na červeném koberci se tak kromě propíraného Jamie Dornana objevily ty největší jména z tuzemského filmu, politiky a díky přítomnosti Jaromíra Jágra i sportu! A kdo na sebe svým zevnějškem a výbornými róbami nejvíce upozornil.

Karlovarský filmový festival už po jednapadesáté otevřel své brány a má za sebou slavnostní zahájení. Na červeném koberci se tak kromě propíraného Jamie Dornana objevily ty největší jména z tuzemského filmu, politiky a díky přítomnosti Jaromíra Jágra i sportu! A kdo na sebe svým zevnějškem a výbornými róbami nejvíce upozornil.

Hodně pozornosti na sebe poutala právě Jardova sexy přítelkyně Veronika Kopřivová v nádherné róbě. A ani sympatický hokejista se vedle ní samozřejmě neztratil. Nadále zaujala například půvabná Jitka Schneiderová, Jitka Čvančarová, fešák Jiří Macháček či Tereza Voříšková s Jenovéfou Bokovou. Třešničkou na karlovarském dortu pak byl příjezd hereckého veterána Willema Dafoea, který svým přirozeným vystupováním ihned všechny okouzlil. Mával na všechny strany, rozdával podpisy a hlavně mu to strašně seklo. Ostatně, podívejte se na ty největší hvězdy v naší galerii.

Sdílejte článek
Štítky film politika Jaromír Jágr galerie Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary sport červený koberec slavnostní zahájení

Přečtěte si také