Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Jak dnes vypadá Viktor Krum z Harryho Pottera? Sexy herec se změnil v potetovaného drsňáka!

Měla by o něj dnes Hermiona ještě vůbec zájem?
Vydáno: 12.09.2017
Jak vypadá herec dnes?

Bulharský herec Stanislav Janevski si zahrál sice epizodní, ale za to dost výraznou roli Viktora Kruma ve snímku Harry Potter a Ohnivý pohár. Zahrál si zde hvězdu famfrpálu a zástupce Kruvalu, do kterého se zakoukala dokonce i samotná Hermiona. Stanislav se sice od té doby žádné významné role nedočkal a hraje převážně v domovském Bulharsku, za to však pořádně zmužněl a stal se z něj neuvěřitelný drsňák!

Jak vypadá herečka dnes?

GALERIE: Pamatujete si na malou Lyru ze Zlatého kompasu? Dětská herečka vyrostla v tuhle sexy prsatici!

Dnes dvaatřicetiletý herec na sobě pořádně zamakal a z jeho mužné postavy je znát, že v posilovně tráví opravdu hodně času. Stejně jako u tatéra. Stanislav se totiž může pochlubit pořádnou sbírkou tetování, které má opravdu po celém těle. Ještě nedávno se navíc pyšnil opravdu dlouhými vlasy i vousy a vypadal jako nebezpečný motorkář, jehož byste opravdu nechtěli naštvat.

Herec ale v posledních měsících malinko změnil image a dlouhým vlasům dal sbohem. I přesto se ovšem změnil v neskutečného sexy drsňáka, v němž byste čarodějnického studentíka už rozhodně nepoznali.

Jak vypadá herečka dnes?

GALERIE: Pamatujete si na Cho Chang z Pottera? Harryho první láska se změnila v tuhle šedou myšku

Jak vypadá herec dnes?

GALERIE: Jak vypadá Dudley z Harry Pottera? Bývalý tlusťoch se změnil v tohodle hubeňoura

Reklama
Článek je zařazen v: proměna, Harry Potter, Viktor Krum
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama