Showbyznys

22. října 2017 15:40

redakce Prima Lajk

GALERIE: Jak vypadá Červíček z Harry Pottera? Voldemortův pomocník šíleně sešel a děsí svou vyhublou postavou!

Nepřehnal to známý herec s hubnutím?

Britský veterán Timothy Spall má za sebou řadu slavných rolích a prestižních ocenění a na nedostatek práce si rozhodně stěžovat nemůže. Většina diváků ho ovšem stejně nejvíce zná coby Petera Pettigrewa aka Červíčka z Harryho Pottera, jenž byl jedním z nejbližších přisluhovačů zlého Voldemorta. Dnes už byste v herci obtloustlého skrčka z kouzelnické série ale hledali jen těžko.

Timothy, který dlouhé roky trpěl nadváhou, šel totiž v posledních měsících do sebe, změnil svou životosprávu a opravdu výrazně zhubl. To je na jednu stranu dobře, na tu druhou by se ale nic nemělo přehánět. Známý herec to se svou hubnoucí snahou možná přece jen malinko přepískl a v posledních týdnech je už takřka jen kost a kůže.

Zejména v jeho propadlém a vrásčitém obličeji je jeho proměna velmi znát. Z tělnatého herce tak ve svých šedesáti letech připomíná téměř vetchého stařečka, jenž vypadá mnohem starší, než ve skutečnosti je. I když někteří ho za hubnutí chválí, mnoho fanoušků začíná jeho proměna spíše děsit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také