Ivana Gottová
Autor: profimedia.cz Ivana Gottová

Jaké osudové ženy prošly životem Karla Gotta? Podívejte se, kdo navždy změnil jeho soukromí

Publikováno: 02.10.2019
Osudové ženy ze života nejslavnějšího českého zpěváka Karla Gotta.

reklama

Karel Gott během svého života věnoval hodně času i úsilí tomu, aby jeho vztahy zůstaly před veřejností skryté. A někdy se mu to i celkem vedlo. Jenže láska je nevyzpytatelná a hledáčky kamer jsou všude, plno jeho románků se tak pochopitelně provalilo. Server Blesk.cz se před časem rozhodl udělat o nich hezký přehled, níže máte výběr toho nejdůležitějšího.

Jednou z jeho prvních dívek byla Olga Svobodová, se kterou tehdy 19letý Gott strávil zhruba rok. Ta jej naučila vše, co potřeboval o sexu vědět. A jak brzy poznáte, byly to cenné informace. Později na začátku 60. let začal božský Kája chodit s herečkou Evelynou Steimarovou, sestrou Jiřího Kodeta. Vztah ale nevydržel. Po ní přišla Antonie Zacpalová, která zpěvákovi porodila první cenu Dominiku. Jenže ani tohle nevydrželo. Smutně dopadl rovněž jeho vztah s Jitkou Svobodovou. Tu prý velmi miloval, když se ale dozvěděla, že měl Gott další dceru s někým jiným, zpěváka opustila.

Další v pořadí byla Martina Zbořilová. S ní strávil zpěvák 5 let, když ale začala pomýšlet na miminko a rodinu, bylo zle. Vztah skončil rozchodem a Martina se později provdala za režiséra Formana. Matkou jeho druhé dcery byla Iveta Kolářová, s ní ale delší vztah nikdy neudržoval. To však neznamená, že se i tak neměla jako v pohádce. Gott ale nebyl vždy tím, kdo vztahy ukončoval. Kopačky mu dala Manuela Pechová, která pod záminkou dovolené odletěla do Kanady a už se nevrátila. V roce 1996 se Karel Gott seznámil s Ilonou Hermovou, se kterou byl asi rok. I ta ho ale později opustila. Mezi lety 1997 až 2000 pak Gott chodil s atraktivní blondýnkou Marikou Sörösovou. Místo svatby to ale opět dopadlo rozchodem. Pak už se ale konečně začalo blýskat na lepší časy.

V roce 1999, těsně předtím, než se potkal se svojí životní láskou, střetl Taťánu Smutnou, se kterou měl velmi krátký románek. Jejich vztah ale vyšuměl. A nejspíš i musel, po něm totiž konečně přišlo štěstí. Seznámil se se svojí životní láskou Ivanou Macháčkovou – dnes známou jako Ivanou Gottovou. Slovo dalo slovo a v roce 2008 přišla svatba v Las Vegas. S Ivanou měl Gott dvě dcery, Charlotte a Nelly. Každopádně na Karlovy osudové ženy se teď můžete mrknout v následující galerii:

reklama