Jaké osudové ženy prošly životem Karla Gotta? Podívejte se, kdo navždy změnil jeho soukromí

Osudové ženy ze života nejslavnějšího českého zpěváka Karla Gotta.

Karel Gott během svého života věnoval hodně času i úsilí tomu, aby jeho vztahy zůstaly před veřejností skryté. A někdy se mu to i celkem vedlo. Jenže láska je nevyzpytatelná a hledáčky kamer jsou všude, plno jeho románků se tak pochopitelně provalilo. Server Blesk.cz se před časem rozhodl udělat o nich hezký přehled, níže máte výběr toho nejdůležitějšího.

Jednou z jeho prvních dívek byla Olga Svobodová, se kterou tehdy 19letý Gott strávil zhruba rok. Ta jej naučila vše, co potřeboval o sexu vědět. A jak brzy poznáte, byly to cenné informace. Později na začátku 60. let začal božský Kája chodit s herečkou Evelynou Steimarovou, sestrou Jiřího Kodeta. Vztah ale nevydržel. Po ní přišla Antonie Zacpalová, která zpěvákovi porodila první cenu Dominiku. Jenže ani tohle nevydrželo. Smutně dopadl rovněž jeho vztah s Jitkou Svobodovou. Tu prý velmi miloval, když se ale dozvěděla, že měl Gott další dceru s někým jiným, zpěváka opustila.

Další v pořadí byla Martina Zbořilová. S ní strávil zpěvák 5 let, když ale začala pomýšlet na miminko a rodinu, bylo zle. Vztah skončil rozchodem a Martina se později provdala za režiséra Formana. Matkou jeho druhé dcery byla Iveta Kolářová, s ní ale delší vztah nikdy neudržoval. To však neznamená, že se i tak neměla jako v pohádce. Gott ale nebyl vždy tím, kdo vztahy ukončoval. Kopačky mu dala Manuela Pechová, která pod záminkou dovolené odletěla do Kanady a už se nevrátila. V roce 1996 se Karel Gott seznámil s Ilonou Hermovou, se kterou byl asi rok. I ta ho ale později opustila. Mezi lety 1997 až 2000 pak Gott chodil s atraktivní blondýnkou Marikou Sörösovou. Místo svatby to ale opět dopadlo rozchodem. Pak už se ale konečně začalo blýskat na lepší časy.

V roce 1999, těsně předtím, než se potkal se svojí životní láskou, střetl Taťánu Smutnou, se kterou měl velmi krátký románek. Jejich vztah ale vyšuměl. A nejspíš i musel, po něm totiž konečně přišlo štěstí. Seznámil se se svojí životní láskou Ivanou Macháčkovou – dnes známou jako Ivanou Gottovou. Slovo dalo slovo a v roce 2008 přišla svatba v Las Vegas. S Ivanou měl Gott dvě dcery, Charlotte a Nelly. Každopádně na Karlovy osudové ženy se teď můžete mrknout v následující galerii:

Sdílejte článek
Štítky smrt život Ženy zpěvák Ivana Gottová sláva láska

Přečtěte si také