Showbyznys

22. června 2020 13:45

redakce Prima Lajk

GALERIE: Jaromír Jágr prý chodí s mladou půvabnou kráskou! Po těchto sexy fotkách se mu nebudete vůbec divit

Hokejová legenda má po svém boku údajně novou půvabnou přítelkyni. Co všechno se ví o Dominice Branišové?

Už je to rok, co na světlo vyplula informace o rozchodu Jaromíra Jágra s jeho dlouholetou přítelkyní Veronikou Kopřivovou. Od té doby se v médiích několikrát spekulovalo, zda nemá hokejová legenda po svém boku novou partnerku. A zdá se, že nyní je všem spekulacím definitivně konec. Podle informací deníku Blesk je nyní Jágrovou partnerkou šestadvacetiletá modelka Dominika Branišová.

S tou byl hokejista s číslem 68 na dresu několikrát spatřen ve Špindlerově Mlýně, kde k sobě měli údajně velmi blízko. Podle Blesku pak vzal Jágr Dominiku také na luxusní párty státního manažera Daniela Beneše. Mladá Dominika je úspěšnou modelkou, která se může pyšnit dokonalou postavou s ideálními mírami a díky modelingu už procestovala prakticky celý svět. Dominika ovšem není jen hezkou tvářičkou. Podle dostupných informací pracuje coby VIP manažerka jednoho hudebního klubu v Praze. A vypadá to, že bude i hokejovou fanynkou.

Dominika si po provalení v médiích smazala profily na sociálních sítích a ke vztahu ke sportovní ikoně se nevyjadřuje. Vzhledem ke slabosti Jágra pro mladé půvabné modelky a jejich společným fotografiím to však vypadá, že slavný hokejista už nejspíš není sám. A při pohledu na Dominičiny sexy fotky se mu ani nedivíme, že zrovna tato kráska ho okouzlila.


Přečtěte si také