GALERIE: Jasné důvody, proč vévodkyně Kate opravdu NENÍ počtvrté těhotná! Proč se letos dalšího potomka nejspíš nedočká?

Velkou Británií se šíří spekulace o tom, že Kate Middleton s princem Williamem brzy ohlásí příchod čtvrtého potomka. Pravda bude ale nejspíš zcela jiná.

Královskou rodinu letos zasáhne hotový baby boom! Aspoň to si myslí britská média, část veřejnosti a také sázkaři. Podle nich totiž letos neporodí svého potomka pouze Meghan Markle, ale dítě přivítá na svět také Kate Middletton. Sázkaři vypsali kurz dva ku jedné, že i manželka prince Williama letos oznámí těhotenství.

Někteří jdou ale svým tipem ještě mnohem dál. Podle mnohých sázkařů i sázejících je už Kate ve skutečnosti těhotná a královská rodina tuto radostnou novinu oznámí již velmi brzy. Jenže jak už to tak u královské rodiny často bývá, v tomto případě jde nejspíš opravdu o veliké drby a oblíbená vévodkyně se čtvrtého potomka zatím opravdu nedočká. Dá se to pak posoudit podle těchto jasných důkazů.

Kate se totiž v poslední době velmi často objevuje na veřejných akcích. Při minulém těhotenství ovšem trpěla vážnými nevolnostmi a podobné společenské povinnosti jí byly zapovězeny. A je dosti pravděpodobné, že kvůli jejímu vyššímu věku by v 37 letech měla rizikové těhotenství. Lékaři by jí proto nařídili stejný postup. Ona však na akcích působí naprosto svěže a nevypadá to, že by musela bojovat s nevolnostmi.

Dalším důležitým znamením jsou šaty. Zatímco Meghan či v minulosti samotná Kate své rostoucí bříško schovávaly za volné oblečení, nyní vévodkyně nosí spíše upnuté šaty, jež těhotenství opravdu nenapovídají. Od narození jejího třetího dítěte, syna Louise, navíc uplynulo teprve 8 měsíců. Kate s Williamem by tak přerušili svou minimálně dvouletou pauzu mezi jednotlivými dětmi. Nic tedy opravdu nenasvědčuje tomu, že by nás letos v královské rodině čekaly dva porody. Na druhou stranu, do konce roku máme teď opravdu ještě času dost, a tak nás může čekat ještě nejedno překvapení.


Přečtěte si také