GALERIE: Johnny Depp u soudu ukázal fotky useknutého prstu! Bývalku obvinil, že se mu vykálela do postele

Johnny Depp odhalil další hrůzné detaily z manželství s herečkou Amber Heard.

Sex, drogy a rock and roll? V případě manželství Johnnyho Deppa s herečkou Amber Heard spíš křik, násilí a exkrementy v posteli. Plus teda ještě ty drogy. Na druhou stranu čím víc toho slavný Pirát z Karibiku u soudu s bývalkou prozradí, tím víc začínají lidé chápat, proč vlastně byl na zakázaných látkách závislý – tohle toxické manželství by nejspíš střízlivý nezvládl nikdo.

Přestože případ, v němž Depp žaluje Heard o 50 milionů dolarů za pomluvu kvůli článku z roku 2018, jenž mu prý zničil kariéru a reputaci, vypadá zatím pro herce docela špatně – jeho týmu se nedaří dokázat spojení mezi článkem a jeho uvadající kariérou – minimálně z hlediska reputace si herec za poslední dny polepšil.

Vedle toho, že lidem odhalil trauma z dětství, pak totiž popsal i momenty, kdy to byl naopak on, kdo byl terčem domácího násilí ze strany herečky. Na internet tak dokonce unikly fotky ze soudního přelíčení, na kterých je vidět useknutá část hercova prstu. Depp přiznal, že v nemocnici o pravém důvodu zranění pomlčel, aby své ženě nezpůsobil potíže. Ta mu totiž prst usekla během intenzivní hádky při pobytu v Austrálii.

Ta mu to později údajně oplatila tak, že se mu po rozchodu vykálela do postele. Tedy ona nebo někdo z jejích přátel, tvrdil u soudu Depp. Heard už na tohle téma v minulosti uvedla, že exkrement nejspíš pocházel od jejích psů, to ale Depp kontroval tím, že na to byl moc velký. Ano, i takovéto detaily zřejmě budou u soudního přelíčení rozebírány.

Sdílejte článek
Štítky rozvod drogy Austrálie postel manželství domácí násilí Johnny Depp soud galerie hádka herec Piráti z Karibiku Amber Heard useknutý prst

Přečtěte si také