Nepřehání to už trochu?
Autor: profimedia.cz Nepřehání to už trochu?

GALERIE: Justin Bieber se pochlubil novým šíleným tetováním. Lidé mu za něj nadávají a smějí se mu!

Publikováno: 22.10.2017
Jakou kérku si nechala hudební hvězda vytetovat tentokrát?

reklama

Slavný zpěvák Justin Bieber je známý svou láskou k tetování a všechny kérky na jeho těle byste už možná ani nespočítali. A se svým tetovacím hobby rozhodně jen tak přestat nehodlá. Nyní se pak na svém Instagramu pochlubil dalším tetováním, které si nechal udělat na břicho. Tentokrát za něj však od svých fanoušků sklízí i dosti nenávistné reakce!

Tohle je nová přítelkyně Justina Biebera.

GALERIE: Justin Bieber se konečně pochlubil svou sexy přítelkyní. Podívejte se na její nejžhavější fotky

Justin měl už dříve na své hrudi vytetovaného lva, orla i medvěda. Toto tetování přední části těla však nyní doplnil ještě o kérky chrličů andělů, kostlivců a mnoha náboženských motivů, které mají evidentně znázorňovat jeho větší příklon k víře z poslední doby. Zpěvák má však kvůli tomu potetované kompletně celé břicho, na kterém teď není ani troška prázdného místa.

A to se jeho fanouškům vůbec nelíbí. Nejenže se mnoha lidem nelíbí samotné kérky, ale navíc se nemohou smířit s tím, že si Justin takto ničí své vlastní tělo. Fanynky už se zkrátka nemohou na plno kochat jeho pekáčem buchet a už jim možná nepřijde tak sexy jako dřív.

Někteří mu za to na sociálních sítích dokonce drsně či sprostě nadávají. „Co to ku*** děláš? Proč si takhle musíš ničit své tělo?“ napsala jedna z fanynek. Některým lidem se sice jeho kérky stále líbí, sílí ale kritické hlasy, jež Justina prosí, aby s tetováním už raději přestal. Souhlasíte s nimi?

Co všechno chce Justin na turné?

GALERIE: Bizár! Tohle všechno požaduje Justin Bieber na svých koncertech! Jeho šílený seznam vás dostane

Jak zvládá Bieber "svůj" hit Despacito, když je před živým publikem?

VIDEO: Trapas roku! Justin Bieber zkusil živě zpívat Despacito! Neznal slova a místo toho zpíval o burritu!

reklama