GALERIE: Bizár! Tohle všechno požaduje Justin Bieber na svých koncertech! Jeho šílený seznam vás dostane

Vážně tohle všechno potřebuje?

Zpěvák Justin Bieber patří nejen mezi největší pěvecké idoly puberťaček, ale také mezi největší primadony showbyznysu, jemuž nejsou skandály cizí a život v luxusu si prostě umí užít. A svými přemrštěnými nároky nejspíš dohání mnohé k šílenství. Nasvědčuje tomu aspoň neuvěřitelný seznam jeho požadavků z aktuálního turné v Indii. Jeho nároky jsou totiž opravdu šílené!

Co všechno Justin při svém pobytu vyžaduje? Je to zejména pořádný počet aut, jenž se skládá z konvoje deseti luxusních sedanů, dvou ještě luxusnějších autobusů a Rolls Royce. Hádejte, v čem asi pojede on. Dále požaduje 8 členů ochranky, ping-pongový stůl, vlastního konzoli Playstation, pohovku, pračku, ledničku, vířivku a masážní stůl s osobní masérkou, která mu bude k dispozici po celé turné. Doufejme, že opravdu jen na onu masáž.

Požaduje totiž nejen speciální olejíčky či sadu na jógu, ale také desítky balení kapesníčků. Jo, a jelikož se jedná o hvězdu první velikosti, samozřejmě nemůže zapomenout ani na vlastní helikoptéru, s níž bude létat na koncerty. Jeho uniklému seznamu se nyní diví celý internet. Přijde vám přemrštěný, nebo to vzhledem k jeho slávě považujete za zcela normální?

Sdílejte článek

Přečtěte si také