Zpěvákovi hrozí vězení.
Autor: profimedia.cz Zpěvákovi hrozí vězení.

Šok! Justinu Bieberovi hrozí vězení za tuto šílenou věc! Na jak dlouho si může jít zpěvák sednout?

Publikováno: 30.03.2017
Doplatí idol teenagerek na své nezodpovědné chování?

reklama

Pěvecká hvězda Justin Bieber je v posledních letech nejen továrnou na hity, ale také na skandály, jimiž pravidelně plní titulní stránky bulvárů. Na jeden ze svých starších prohřešků ovšem nyní možná krutě doplatí. V roce 2013 totiž během svého turné v Brazílii s kamarády posprejoval zdi tamního hotelu Nacional. Ty jsou ovšem v Brazílii označeny za kulturní památku.

Justin Bieber

SKANDÁL! Dívky z celého světa byly vyzvány, aby popsaly své sexuální zážitky s Justinem Bieberem! Kolik se jich ozvalo?

Zpěvák proto čelí obvinění za ničení národní památky. Ještě dřív, než mohly úřady v jeho případu zasáhnout, však zpěvák odcestoval ze země a pokračoval v turné. Jeho případ byl proto pozastaven. Nyní se ovšem Bieber k příležitosti dalšího koncertu do Brazílie vrací a soud proto jeho kauzu opět otevírá. A s pěveckým idolem rozhodně nehodlá postupovat v rukavičkách.

Zprávu o obvinění a případném procesu totiž hodlají zpěvákovi předat ihned při příletu na letiště. Pokud pak Justin své obvinění nepřijme a nebude spolupracovat, mají prý policisté povoleno hruběji zakročit. Za ničení kulturní památky mu pak dle brazilských zákonů hrozí až rok vězení. I když je pak vysoce nepravděpodobné, že by si Bieber takový verdikt vyslechl, hrozí mu minimálně hodně velká pokuta. Tamní soudy totiž prohřešky slavných osobností totiž berou velmi vážně. Tak uvidíme, zda se Justin Bieber nakonec dočká nějakého trestu.

Podívejte se na panenku s tváří Justina Biebera:

Justina Biebera hlídá při obědě jeho věrná "armáda".

Fotografie obědvajícího Justina Biebera se stala virální senzací kvůli tomuhle šílenému důvodu!

Zkouší zpěvák začít nový trend?

GALERIE: Justin Bieber se počůral! Slavného zpěváka načapali přímo na ulici. Chce tím snad začít nový trend?!

reklama