Showbyznys

30. března 2017 11:49

redakce Prima Lajk

Šok! Justinu Bieberovi hrozí vězení za tuto šílenou věc! Na jak dlouho si může jít zpěvák sednout?

Doplatí idol teenagerek na své nezodpovědné chování?

Pěvecká hvězda Justin Bieber je v posledních letech nejen továrnou na hity, ale také na skandály, jimiž pravidelně plní titulní stránky bulvárů. Na jeden ze svých starších prohřešků ovšem nyní možná krutě doplatí. V roce 2013 totiž během svého turné v Brazílii s kamarády posprejoval zdi tamního hotelu Nacional. Ty jsou ovšem v Brazílii označeny za kulturní památku.

Zpěvák proto čelí obvinění za ničení národní památky. Ještě dřív, než mohly úřady v jeho případu zasáhnout, však zpěvák odcestoval ze země a pokračoval v turné. Jeho případ byl proto pozastaven. Nyní se ovšem Bieber k příležitosti dalšího koncertu do Brazílie vrací a soud proto jeho kauzu opět otevírá. A s pěveckým idolem rozhodně nehodlá postupovat v rukavičkách.

Zprávu o obvinění a případném procesu totiž hodlají zpěvákovi předat ihned při příletu na letiště. Pokud pak Justin své obvinění nepřijme a nebude spolupracovat, mají prý policisté povoleno hruběji zakročit. Za ničení kulturní památky mu pak dle brazilských zákonů hrozí až rok vězení. I když je pak vysoce nepravděpodobné, že by si Bieber takový verdikt vyslechl, hrozí mu minimálně hodně velká pokuta. Tamní soudy totiž prohřešky slavných osobností totiž berou velmi vážně. Tak uvidíme, zda se Justin Bieber nakonec dočká nějakého trestu.

Podívejte se na panenku s tváří Justina Biebera:

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber vězení Brazílie věznice kulturní památka turné Šok

Přečtěte si také