Showbyznys

30. května 2018 16:18

redakce Prima Lajk

GALERIE: Justin Bieber šokoval fanoušky svým šíleným knírem. Lidé se mu za to smějí. Jak se líbí vám?

Slavný pěvecký idol přišel s další šílenou image.

Když si chlap nechá narůst vousy, většinou mu to dodá na mužnosti a je ještě více sexy. Jenže někdy to moc nevyjde a vy vypadáte jako zastydlý puberťák, kterému najednou vyrostlo pod nosem pár chloupků. A přesně na to nyní dojel idol puberťaček Justin Bieber. Slavný zpěvák, který rád často mění svou image a zejména účes, se totiž na nejnovějších fotkách pochlubil malým knírkem. Svou InstaStories pak ještě doplnil ještě popiskem, že miluje svůj knírek a dlouhé vlasy.

Těžko říct, jestli chtěl naznačit přechod na kníratou image nebo se prostě jen zapomněl oholit. Jisté ovšem je, že si jeho nového looku všiml celý internet a hejtři i jeho fandové si z něj dělají na sociálních sítích pořádnou srandu. Jeho skalní příznivci ho sice samozřejmě chválí a je podle nich okouzlující.

Ostatní ale rozesmává fakt, že Justin považuje svých 12 vousků za knír a měl by se podle nich raději oholit. Další pak jeho chmýří považují vyloženě za trapné. Všechny pak ale nepříjemně šokovalo jeho prohlášení, že si nechá narůst dlouhé vlasy. I my musíme říct, že vousy Justinovi na mužnosti zrovna dvakrát nepřidaly.


Přečtěte si také