Justin Bieber přiznal zdravotní problémy.
Autor: profimedia.cz Justin Bieber přiznal zdravotní problémy.

GALERIE: Justin Bieber šokoval svět a přiznal se k vážné nemoci! Kvůli čemu si lidé mysleli, že je na drogách?

Publikováno: 09.01.2020
Slavný zpěvák přiznal po mnoha spekulacích zdravotní problémy, které nikdo nečekal! S jakými nemocemi musí bojovat?

reklama

Zpráva, kterou fanoušci jednoho z nejslavnějších zpěváků světa asi nečekali. Justin Bieber už nemohl dál poslouchat spekulace o svém vzhledu a nařčení hejtrů, že je závislý na drogách, a přišel s nečekaným prohlášením. Na Instagramu přiznal, že ve skutečnosti bojuje s lymskou boreliózou a léčí se také s mononukleózou!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Justin Bieber (@justinbieber),

 

„Spousta lidí říkala, že vypadám jako sra*ka, jako bych byl na metamfetaminu. Nevěděli o tom, že mi byla nedávno diagnostikována lymská borelióza a kromě toho mám závažnou formu chronické mononukleózy,“ svěřil se Bieber. Právě tyto zdravotní komplikace ovlivnily jeho pleť, mozkové funkce a trpěl silnou únavou. Více informací o svém zdravotním stavu hodlá prozradit v dokumentární sérii, kterou brzy vydá na YouTube.

Lymská borelióza se projevuje horečkou, vysokou únavou, bolestí kloubů, či dokonce ochrnutím obličeje. Při jejím neléčení pak mohou být následky ještě vážnější a nemoc může vést až k nervovým a srdečním problémům. Podle svého vyjádření však Bieber boje s nemocí aktuálně vyhrává, léčba jde podle plánu a již brzy se chce vrátit na hudební vrchol. Snad se jeho pozitivní slova vyplní.

Justin a Hailey na vášnivých fotkách

GALERIE 18+: Žhavé fotky Justina Biebera a jeho manželky! Sexy pár se svlékl do naha

Bieber přiznal problémy se sexem 2

Drsné tajemství Justina Biebera. Přiznal se, že měl problém se SEXEM! Co bylo špatně?

reklama