Showbyznys

24. října 2018 17:15

redakce Prima Lajk

GALERIE: Kráska odhalila, jak to skutečně vypadá na divokých párty Dana Bilzeriana! Jsou plné sexu a holky zde…

Opravdu byste se chtěli zúčastnit luxusního večírku samozvaného krále Instagramu?

Dan Bilzerian je už řadu let považován za krále Instagramu, kde ostatní rád provokuje svým životem v nechutném luxusu, při němž je neustále obklopen řadou sexy holek v plavkách. A někdy i bez nich. Bilzerian chce zkrátka vždy ukázat, že si umí užívat života. Velmi vyhlášené jsou pak také jeho párty, např. v jeho vile v Bel-Air, na které není vůbec lehké se dostat.

Sám Bilzerian totiž na ně zve zejména pohledné lidi a nikdo ošklivý mu nesmí přes práh. A aby se ženy na tyto večírky dostaly, neváhají mu kvůli tomu poslat ani své nahotinky. Co se ovšem na těchto uzavřených párty skutečně děje?

To prozradila v rozhovoru pro New York Post jedna z častých účastnic jeho večírků, americká herečka Caitlin O’Connor. A její povídání předčí i vaše nejdivočejší představy! „Byla jsem na jeho večírcích, kde ženy chodily prostě nahé. Lidé tu mají běžně sex ve třech či ve čtyřech, všichni prostě dělají, co chtějí bez tlaku či výčitek,“ prozradila 28letá herečka. „Všechny holky tu jsou super sexy, musíte sem přijít s opravdu prvotřídní výbavou,“ dodává.

Zároveň pak v rozhovoru odmítá jakékoliv soudy o tom, že by ženy na Danových párty byly zneužívány a dělaly něco proti své vůli. To u instagramového krále prý rozhodně nehrozí. Holky jsou tu prostě mladé, sexy a nemají žádné zábrany. Chtěli byste se podobného večírku plného sexu a nahoty také zúčastnit?

Sdílejte článek
Štítky party Instagram rozhovor Sex sex galerie herec trojka švédská trojka New York Post Dan Bilzerian král Instagramu Caitlin O'Connor

Přečtěte si také