Showbyznys

21. září 2018 16:25

redakce Prima Lajk

GALERIE: Kráska prozradila, co sprostého musela udělat, aby se dostala na párty Dana Bilzeriana! Holky, dokázaly byste to?

Co musí každá žena splňovat, pokud se chce dostat na luxusní párty boháče a samozvaného krále Instagramu Dana Bilzeriana?

Dan Bilzerian je už několik let považován (tedy zejména sám sebou) za krále Instagramu, na němž se rád chlubí svým životem v luxusu a zástupem polonahých modelek. Ano, známý bouřlivák a hráč pokeru žije trochu povrchním životem a vzhled u něj hraje hlavní roli. To ostatně potvrzuje zpověď zahraniční televizní hvězdičky Kaitlyn Isham. Ta se chtěla dostat na exkluzivní seznam jeho luxusní párty ve vile Bel-Air minulý týden. A jelikož věděla, že ani její status hvězdičky reality show by na vstup nestačil, přistoupila k trochu jiné strategii.

Jelikož věděla, že Bilzerian pouští na své večírky jen atraktivní lidi, rozhodla se mu poslat několik svých sexy fotek. A na několika z nich byla samozřejmě nahá! A jak se dá u povrchního krále Instagramu předpokládat, tato taktika zafungovala na výbornou. „Napiš své celé jméno a detaily. Můžeš pozvat nějaké pěkné holky. Ošklivé nesmějí vstoupit. Tentokrát je to velmi striktní seznam hostů,“ napsal jí ihned Bilzerian.

Kaitlyn si tak splnila svůj hodně podivný sen a setkání se svým idolem si podle všeho užila. I když k sexu zatím nedošlo. „Nevzal si mé číslo, ale doufám, že jsem udělala dobrý dojem a pozve mě na další párty,“ dodala v jedné rozhlasové show Kaitlyn. A dala tak jasně najevo, co musí holky udělat, aby se dostaly do jeho společnosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také