Showbyznys

31. prosince 2021 14:57

redakce Prima Lajk

GALERIE: Legendární Madonna opět provokuje odvážnými fotkami. Ukázala toho víc, než chcete vidět

Je 63letá pořád královnou popu, nebo už spíš královnou nevkusu? Poslední dobou už si tím prvním nejsme tolik jisti.

Doby, kdy na sebe hudební legenda Madonna upozorňovala zejména svými nezapomenutelnými hity a provokativními klipy, jsou evidentně už minulostí. Zpěvačka totiž místo toho, aby přicházela s novými parádními písničkami, začala v poslední době provokovat zejména svými rádoby odvážnými, a někdy spíše hodně bizarními fotkami na sociálních sítí.

Je to ostatně teprve pár týdnů, co se Madonna pochlubila sérií polonahých fotek z postele, na nichž se vystavovala ve vyzývavých pózách, s bičíkem a sem tam ukázala i bradavku. A fanouškům už to spíše než kontroverzní přišlo na 63letou zpěvačku trapné a nevkusné. Jenže Madonně je to nejspíš jedno a rozhodla se provokovat znovu.

Na nových fotkách z Instagramu je sice tentokrát o něco více oblečená a neukazuje nám bradavky, opět se však snaží vystavovat ve svůdných či provokativních pózách v čele s roztaženými nohami a tvářit se u toho co nejvíce sexy. A místo prsou nám tentokrát ukáže kalhotky. Jenže rádoby lascivní fotky už zkrátka u ní působí poněkud nepatřičně. Podle hejtrů to se svým nevkusem už opravdu začíná přehánět a měla by si uvědomit svůj věk. Jenže jak už je u ní dobrým zvykem, tak si Madonna z kritiků nic nedělá a můžeme si být jisti, že nás bude podobnými snímky provokovat i v novém roce.

Sdílejte článek
Štítky Instagram Madonna kritika galerie Sexy bradavka erotické fotky nevkusné

Přečtěte si také