GALERIE: Legendární Madonna provokuje po šedesátce erotickými fotkami. Není tohle už za hranicí dobrého vkusu?

MilanR. Publikováno: 26.11.2021
63letá popová legenda se zase jednou rozhodla pořádně naštvat internet a svlékla se v posteli. Vážně ale má zapotřebí takto nevkusně provokovat?

reklama

Ano, popová ikona Madonna se nikdy nebála provokovat či ukazovat své tělo v celé jeho kráse. Ostatně je to vedle jejích nezapomenutelných hitů další z důvodů, proč si získala tolik fanoušků. Kontroverze k ní zkrátka vždycky patřila a evidentně i ve věku pěvecké babičky stále patřit bude. Madonna se totiž ani v 63 letech nebojí na Instagramu chlubit minimálně polonahými erotickými fotkami. V nejnovějším případě už to však přece jen malinko přehnala a pobouřila i své skalní fandy.

Madonna se totiž na sociálních sítích pochlubila sérií erotických fotek z postele, kdy má na sobě jen černé spodní prádlo a punčochy. A ukazuje se samozřejmě v co nejvíce vyzývavých polohách a sem tam ukáže i bradavku. Jenže sexy už to nejspíš připadá opravdu jen jí samotné. Svými provokativními snímky totiž na internetu pobouřila naprosto všechny. Lidé fotky považují za laciné, nevkusné a hluboko pod úroveň slavné zpěvačky.

Ta by si podle některých komentářů měla uvědomit svůj věk a nechat podobné lascivní fotografie už na mladší generaci. Pro legendu jejího kalibru jsou zkrátka podle lidí podobné kousky nedůstojné a podle dalších kritiků už se jedná o nevhodné počiny na hranici porna. „Tohle už fakt začíná být trapné. Tvoje děti musí být vážně pyšné. Přestaň ukazovat holý zadek, už jsme z něj viděli dost. V minulost to bylo odvážné, ale teď to nemá úroveň,“ stojí v jednom z komentářů.

Madonna si prostě připsala totální úlet, který nepotěšil vůbec nikoho. I když laciná kontroverze možná byla jejím cílem, tohle si mohla popová královna přece jen odpustit. Tak snad nebude po tomhle následovat její vstup na kontroverzní stránky OnlyFans.

Madonna

GALERIE 18+: Madonna šokovala fanoušky a ukázala bradavku i rozkrok! Ztratila už popová legenda soudnost?

Instagram cenzuroval Madonnu 1

Instagram cenzuroval Madonnu. Sdílela konspirační teorii nechvalně proslulé sperma doktorky

reklama