Showbyznys

26. listopadu 2021 16:08

redakce Prima Lajk

GALERIE: Legendární Madonna provokuje po šedesátce erotickými fotkami. Není tohle už za hranicí dobrého vkusu?

63letá popová legenda se zase jednou rozhodla pořádně naštvat internet a svlékla se v posteli. Vážně ale má zapotřebí takto nevkusně provokovat?

Ano, popová ikona Madonna se nikdy nebála provokovat či ukazovat své tělo v celé jeho kráse. Ostatně je to vedle jejích nezapomenutelných hitů další z důvodů, proč si získala tolik fanoušků. Kontroverze k ní zkrátka vždycky patřila a evidentně i ve věku pěvecké babičky stále patřit bude. Madonna se totiž ani v 63 letech nebojí na Instagramu chlubit minimálně polonahými erotickými fotkami. V nejnovějším případě už to však přece jen malinko přehnala a pobouřila i své skalní fandy.

Madonna se totiž na sociálních sítích pochlubila sérií erotických fotek z postele, kdy má na sobě jen černé spodní prádlo a punčochy. A ukazuje se samozřejmě v co nejvíce vyzývavých polohách a sem tam ukáže i bradavku. Jenže sexy už to nejspíš připadá opravdu jen jí samotné. Svými provokativními snímky totiž na internetu pobouřila naprosto všechny. Lidé fotky považují za laciné, nevkusné a hluboko pod úroveň slavné zpěvačky.

Ta by si podle některých komentářů měla uvědomit svůj věk a nechat podobné lascivní fotografie už na mladší generaci. Pro legendu jejího kalibru jsou zkrátka podle lidí podobné kousky nedůstojné a podle dalších kritiků už se jedná o nevhodné počiny na hranici porna. „Tohle už fakt začíná být trapné. Tvoje děti musí být vážně pyšné. Přestaň ukazovat holý zadek, už jsme z něj viděli dost. V minulost to bylo odvážné, ale teď to nemá úroveň,“ stojí v jednom z komentářů.

Madonna si prostě připsala totální úlet, který nepotěšil vůbec nikoho. I když laciná kontroverze možná byla jejím cílem, tohle si mohla popová královna přece jen odpustit. Tak snad nebude po tomhle následovat její vstup na kontroverzní stránky OnlyFans.

Sdílejte článek
Štítky Instagram krása Madonna kritika galerie OnlyFans Sexy erotické fotky nevkusné

Přečtěte si také