Leonardo DiCaprio má nový objev  9
Autor: instagram Leonardo DiCaprio má nový objev 9

GALERIE: Leonardo DiCaprio šokoval svou novou holkou! Tahle sexy kočka by přitom mohla být jeho dcera!

Publikováno: 21.12.2017
Vypadá to, že Leo má novou oběť... a zkuste si tipnout, co dělá.

reklama

Vypadá to, že Leonardo DiCaprio je opět zadaný. A protože se kromě svých filmových rolí, ekologického aktivismu a filantropie proslavil taky chozením s modelkami, můžete hádat, o koho asi tak půjde tentokrát. Tušíte správně, opět si nabrnknul ženu z přehlídkových mol. Jde o mladičkou 20letou Camilu Morrone. Podle US Weekly spolu tráví spoustu času. Na začátku tohoto měsíce byli údajně spatřeni, jak zaklesnutí do sebe opouštějí domov modelky a vyrážejí na nákupy do Barneys.

Jak už jsme zmínili, zpráva o tom, že nový Leův úlovek je modelka, nás absolutně nepřekvapují. Během celé jeho kariéry jich měl nepočítaně. Asi nejznámější byla Giselle Bunchen, se kterou byl 5 let. Následovala její kolegyně z Victoria's Secret Bar Rafaeli, se kterou s přestávkami strávil dokonce 6 let. V průběhu dalších let se pak šířily zvěsti, že měl něco s modelkou Fordu Victorií Robinson, herečkou Blake Lively, britskou zpěvačkou ze Spice Girls Emmou Bunton nebo Rihanou, která to však popřela. Věřte tomu, nebo ne, v 90. letech prý randil i s Noami Campbell.

Vraťme se ale k současnému úlovku, Camila Morrone je ještě o dva roky mladší než Leova poslední známost Sarah Snyder, která chodila třeba i s Jadenem Smithem. Správně jste uhodli, že šlo opět o modelku. No, vypadá to, že Leo není troškař a vybírá si opravdu jen výstavní kusy a ten současný rozhodně není výjimkou. Tak jsme zvědaví, jak dlouho tahle romance vydrží.

Proč musel Jack zemřít?

Tvůrci odhalili skutečný důvod, proč Leonardo DiCaprio musel na konci Titanicu umřít! Jak to bylo s dveřmi?

Ta podoba je neskutečná

GALERIE: Leonardo DiCaprio má supersexy dvojníka ze Švédska! Tenhle krasavec vypadá přesně jako jeho mladší já!

reklama