Showbyznys

21. prosince 2017 15:45

redakce Prima Lajk

GALERIE: Leonardo DiCaprio šokoval svou novou holkou! Tahle sexy kočka by přitom mohla být jeho dcera!

Vypadá to, že Leo má novou oběť... a zkuste si tipnout, co dělá.

Vypadá to, že Leonardo DiCaprio je opět zadaný. A protože se kromě svých filmových rolí, ekologického aktivismu a filantropie proslavil taky chozením s modelkami, můžete hádat, o koho asi tak půjde tentokrát. Tušíte správně, opět si nabrnknul ženu z přehlídkových mol. Jde o mladičkou 20letou Camilu Morrone. Podle US Weekly spolu tráví spoustu času. Na začátku tohoto měsíce byli údajně spatřeni, jak zaklesnutí do sebe opouštějí domov modelky a vyrážejí na nákupy do Barneys.

Jak už jsme zmínili, zpráva o tom, že nový Leův úlovek je modelka, nás absolutně nepřekvapují. Během celé jeho kariéry jich měl nepočítaně. Asi nejznámější byla Giselle Bunchen, se kterou byl 5 let. Následovala její kolegyně z Victoria's Secret Bar Rafaeli, se kterou s přestávkami strávil dokonce 6 let. V průběhu dalších let se pak šířily zvěsti, že měl něco s modelkou Fordu Victorií Robinson, herečkou Blake Lively, britskou zpěvačkou ze Spice Girls Emmou Bunton nebo Rihanou, která to však popřela. Věřte tomu, nebo ne, v 90. letech prý randil i s Noami Campbell.

Vraťme se ale k současnému úlovku, Camila Morrone je ještě o dva roky mladší než Leova poslední známost Sarah Snyder, která chodila třeba i s Jadenem Smithem. Správně jste uhodli, že šlo opět o modelku. No, vypadá to, že Leo není troškař a vybírá si opravdu jen výstavní kusy a ten současný rozhodně není výjimkou. Tak jsme zvědaví, jak dlouho tahle romance vydrží.

Sdílejte článek
Štítky Žeňa Leonardo DiCaprio rande modelky

Přečtěte si také