Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Showbyznys

Tvůrci odhalili skutečný důvod, proč Leonardo DiCaprio musel na konci Titanicu umřít! Jak to bylo s dveřmi?

Je to dvacet let a lidi se s tím stále nemohou smířit. Proč musel Jack na konci Titanicu zemřít?
Vydáno: 27.11.2017
Proč musel Jack zemřít?

Titanic už je dnes tak legendární film, že prakticky neexistuje nikdo, kdo by o něm alespoň neslyšel. A když se řekne Titanic, musí se logicky zmínit taky nekonečná kontroverze ohledně jeho závěru. Proč sakra Rose nepustila Jacka na dveře, aby se zachránili oba dva? To je otázka, která trápí fanoušky již dvě dekády. A teď na ní režisér dal konečně definitivní odpověď.

„Protože to je ve scénáři na straně 147,“ odpovídal James Cameron na otázku redaktora Vanity Fair. S tím se lze jen těžko hádat. Režisér dodává, že je sice hezké, že to lidi trápí i dvacet let od premiéry snímku, pravděpodobně to potvrzuje, že se s postavami opravdu ztotožnili. Zároveň ale tvrdí, že film je o umění a smrt Jacka byla uměleckým záměrem, bez kterého by film nemohl fungovat.

Pokud tedy patříte mezi ty, kdo doma na kalkulačce pravidelně počítá, kolik místa na dveřích zbývalo a jak by se eventuálně mohly obě postavy vejít, možná je na čase se na to vykašlat a zkrátka přijmout fakt, že to tak režisér zkrátka chtěl.

Co může za zkázu Titanicu?

ODHALENO: Zkázu Titanicu nezpůsobil ledovec! Nové důkazy ukazují, že legendární loď se potopila z tohoto nečekaného důvodu!

Reklama
Článek je zařazen v: James Cameron, Leonardo DiCaprio, titanic, Jack, Kate
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama