Lidé si mysleli, že prázdné místo bylo určené princezně Dianě.
Autor: profimedia.cz Lidé si mysleli, že prázdné místo bylo určené princezně Dianě.

GALERIE: Lidé jsou dojati z prázdného místa na královské svatbě! Vážně bylo určené princezně Dianě?

Publikováno: 21.05.2018
Celý internet si všiml tohoto dojemného gesta. Nebo bylo všechno úplně jinak?

reklama

Sobotní královské svatby prince Harryho a Meghan Markle je stále plný internet a lidé v ní samozřejmě rozebírají i ty nejmenší detaily. Ihned po obřadu se tak například začala po celém světě šířit fotka prázdného místa při svatbě vedle prince Williama. Společně s fotografií se pak šířila také informace, že prázdné sedadlo bylo ponecháno prázdné pro zesnulou matku ženicha, princeznu Dianu. Královská rodina tak chtěla údajně uctít její památku a dát najevo, že její duch je na obřadu s nimi. Nejen Británie pak byla tímto krokem dojata. Jenže během 24 hodin se ukázalo, že vše je bohužel trošku jinak.

Místo totiž bylo podle oficiálního prohlášení prázdné ze zcela jiného důvodu. Mohla za to samotná královna Alžběta II., která seděla přesně o místo výše. Místo pod ní pak zůstalo prázdné, aby měla královna nerušený a nikým neblokovaný výhled! Není to navíc nic ojedinělého, k této situaci dochází na každé královské svatbě.

Říkáte si tedy, proč si královna nesedne do první řady, kde má logicky nejlepší výhled? Protože právě toto místo ve druhé řadě je v kapli svatého Jiří její oblíbené a jinde se jí sedět nechce. No, původní domnělý důvod se nám přece jen líbil o něco více. Na druhou stranu, Harry i jeho novomanželka Meghan si zesnulou Dianu připomněli mnoha jinými způsoby, například jejím čtvercovým akvamarínovým prstenem, jenž Harry své lásce daroval.

Harryho bývalá přítelkyně na svatbě. 1

VIDEO: Princ Harry pozval na svatbu svou sexy bývalku. Jejím žárlivým pohledem se nyní baví celý internet

Co řekl princ Harry Meghan před oltářem? 1

VIDEO: Tuhle sprosťárnu řekl před oltářem princ Harry, když uviděl Meghan! Všimli jste si drsného momentu?

reklama