Showbyznys

19. května 2018 16:01

redakce Prima Lajk

VIDEO: Princ Harry pozval na svatbu svou sexy bývalku. Jejím žárlivým pohledem se nyní baví celý internet

I tohle se může stát, když si pozvete na svatbu svou ex.

Vysoce očekávaná královská svatba prince Harryho a Meghan Markle, nyní už vévody a vévodkyně ze Sussexu, je za námi a kromě blízkých obou novomanželů na ní byly přítomny i stovky hostů. A mezi nimi byl i jeden host poněkud překvapivý. Princ Harry totiž na svatbu pozval mimo jiné i jednu ze svých bývalých přítelkyň Chelsy Davy, s níž chodil dlouhých 6 let. S ní se však Harry rozešel v dobrém a stále jsou prý velkými přáteli. Jenže i přesto možná chudák holka lituje, že na svatbu svého bývalého vůbec šla.

Myslí si to aspoň lidé na internetu, jimž neunikly televizní záběry na Chelsy a její poněkud výmluvný pohled. Chelsy zkrátka neměla ze svatby “kamaráda“ na záběrech dvakrát radost a lidé na internetu samozřejmě začali na její adresu ihned vtipkovat a vymýšlet virální zábavné obrázky. „Když si uvědomíte, že jste tam místo Meghan mohla stát vy“ napsal k záběrům jeden z uživatelů na Twitteru.

A takových škarohlídů zde byly tisíce. Z Chelsy, které asi nebylo úplně do smíchu, se tak stala jednou z nechtěných hvězd svatby. Holt, zvát bývalou přítelkyni na svatbu opravdu není nejlepší nápad. Nebo to snad podle vás lidé na internetu zase jednou až příliš zveličují?

Sdílejte článek

Přečtěte si také