Harryho bývalá přítelkyně na svatbě. 1
Autor: Twitter.com/BBC3 Harryho bývalá přítelkyně na svatbě. 1

VIDEO: Princ Harry pozval na svatbu svou sexy bývalku. Jejím žárlivým pohledem se nyní baví celý internet

Publikováno: 19.05.2018
I tohle se může stát, když si pozvete na svatbu svou ex.

reklama

Vysoce očekávaná královská svatba prince Harryho a Meghan Markle, nyní už vévody a vévodkyně ze Sussexu, je za námi a kromě blízkých obou novomanželů na ní byly přítomny i stovky hostů. A mezi nimi byl i jeden host poněkud překvapivý. Princ Harry totiž na svatbu pozval mimo jiné i jednu ze svých bývalých přítelkyň Chelsy Davy, s níž chodil dlouhých 6 let. S ní se však Harry rozešel v dobrém a stále jsou prý velkými přáteli. Jenže i přesto možná chudák holka lituje, že na svatbu svého bývalého vůbec šla.

Myslí si to aspoň lidé na internetu, jimž neunikly televizní záběry na Chelsy a její poněkud výmluvný pohled. Chelsy zkrátka neměla ze svatby “kamaráda“ na záběrech dvakrát radost a lidé na internetu samozřejmě začali na její adresu ihned vtipkovat a vymýšlet virální zábavné obrázky. „Když si uvědomíte, že jste tam místo Meghan mohla stát vy“ napsal k záběrům jeden z uživatelů na Twitteru.

A takových škarohlídů zde byly tisíce. Z Chelsy, které asi nebylo úplně do smíchu, se tak stala jednou z nechtěných hvězd svatby. Holt, zvát bývalou přítelkyni na svatbu opravdu není nejlepší nápad. Nebo to snad podle vás lidé na internetu zase jednou až příliš zveličují?

 

 

Vztah Harryho a Meghan podle horoskopu. 1

Tohle čeká podle horoskopu prince Harryho s Meghan! Skončí jejich manželství totální katastrofou?

Meghan Markle a její smazané fotky 2

DRSNÁ GALERIE: Podívejte se na smazané fotky ze života snoubenky prince Harryho! Co neměl nikdy nikdo vidět?

reklama