Showbyznys

19. května 2018 14:38

redakce Prima Lajk

Tohle čeká podle horoskopu prince Harryho s Meghan! Skončí jejich manželství totální katastrofou?

Očekávaná královská svatba prince Harryho a Meghan Markle je za námi. Jak bude podle horoskopu probíhat jejich manželství?

Dnes v poledne konečně proběhla událost, na kterou nemohla celá Velká Británie dospat. Princ Harry a americká herečka Meghan Markle si řekli své ano. Jenže ostře sledovanou svatbou jejich vztah jako by teprve začal a novomanželka bude po definitivním přijetí do královské rodiny čelit mnoha pravidlům a výzvám. Spousta lidí si proto klade otázku, jak bude jejich vztah vypadat v budoucnu. Stále to bude velká láska, nebo manželství skončí fiaskem? To vám napoví horoskop Harryho partnerství podle astrologie, který jsme si pro vás připravili. Ten vám v 10 bodech napoví, jak velká láska sledovaný pár spojuje.

  • Princ Harry vnímá Meghan jako svou životní partnerku, a proto si hodlají pěstovat lásku a partnerství. Její Slunce ve Lvu spadá do jeho sedmého domu, což je dům partnerství.
  • Harry vnímá svou novomanželku jako velmi přitažlivou, dráždivě krásnou a osudovou ženu. Její Luna totiž spadá do jeho 8. domu a sahá mu na podvědomá témata, k nimž jsme přitahováni a nevíme proč. Kdokoliv nám svými důležitými prvky z horoskopu sahá na 8. dům, tak se nám dostává pod kůži.
  • Je mezi nimi samozřejmě velká láska, která je spojila. Důvodem je, že její Pluto se dotýká jeho Venuše. Vášeň, touha (Pluto) se dotkla jeho lásky (Venuše). Její Venuše (láska) spadá do jeho 8. domu (dům Pluta).
  • Princ Harry si láskou k Meghan léčí ztrátu maminky, své obavy a strachy. Její Luna totiž spadá do jeho 8. domu. Luna tak zastupuje téma matky a mateřství v jeho nevědomém domě (8. dům).
  • Je mezi nimi základní emoční soulad. Ona má panenskou Venuši, tedy lásku, a na lásku si vybrala muže narozeného ve znamení Panny. Harry má Venuši ve Vahách a vybral si na ni ženu s Lunou ve Vahách.
  • Meghan prince Harryho činí svobodnějším, ale ohrožuje jeho domov. Její Uran totiž značí svobodu, originalitu a nezávislost a spadá do jeho 10. domu (naše směřování). Zároveň tím ale dělá opozici a vytváří napětí na jeho Lunu, která právě symbolizuje domov.
  • Ve svém partnerství budou narážet na konzervativní a tradiční hodnoty, jež jsou v Harrym. Její Slunce symbolizující osobnost tvoří kvadraturu na jeho Saturn (povinnosti, tradice).
  • Měli by si společně pěstovat originalitu, jiskřivost a vtipnost. Zkrátka to jiné, co v nich je, a co je vzájemně přitahuje. Napovídá to dobře aspektovaný jeho i její Uran, který je znakem nezávislosti a originality.
  • Pouze idylka je ovšem rozhodně nečeká. Meghan Harryho občas rozčiluje, dráždí někdy i pěkně vytáčí doběla. A taky je Meghan podle astrologie někdy pěkná semetrika. Její Venuše (láska) totiž naráží na jeho Uran. A její Uran je v jeho 10. domě.
  • I přesto ale vše nasvědčuje tomu, že by jejich láska měla dopadnout dobře. Její Venuše (láska) je krásně aspektovaná na jeho osy v horoskopu. Zkrátka jak se říká “konec dobrý, všechno dobré“. Všechny starosti a strasti nakonec překoná jejich velká láska.

A ještě jeden bonusový, pikantnější, bod: Podle partnerského horoskopu jim to výborně klape v posteli.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie láska horoskop manželství partnerství katastrofa vztah princ Harry královská svatba Meghan Markle Slunce znamení horoskopy Harry a Meghan

Přečtěte si také