GALERIE: Lidé se posmívají nové holce Leonarda DiCapria. Modelka ještě nebyla na světě, když šel do kin Titanic

rd. Publikováno: 08.02.2023
Nová údajná přítelkyně Leonarda DiCapria je podle mnohých až příliš mladá.

reklama

Touhle dobou už jste nejspíš zaslechli, že má slavný herec a enviromentální aktivista Leonardo DiCaprio (48) novou mladou přítelkyni. Jedná se o další modelku Eden Polani. Tentokrát ale podle mnohých DiCaprio se svými věkovými preferencemi přestřelil, protože je modelce pouhých 19 let!

Vtípky na sebe samozřejmě nenechaly dlouho čekat. Lidé nejčastěji poukazují například na fakt, že Polani nebyla na světě, když šel do kin Titanic, nebo že je mezi oběma stejně věkový rozdíl, jako je mezi představitelkou Jedenáctky Millie Bobby Brown (18) ze Stranger Things a jejího seriálového „táty“ Davida Harboura (47). Mimochodem podobný věkový rozdíl mezi sebou mají i hvězdy nového seriálového hitu The Last of Us Bella Ramsey (19) a Pedro Pascal (47).

Další vtipnou poznámkou je, že mezi Leem a jeho novou holkou je celý Harry Styles (29). V tuto chvíli se nicméně jedná jen o nepotvrzené drby, je však nutno říct, že byl pár spatřen na jednom soukromém večírku, kde to vypadalo, že se k sobě dost mají. Jestli ale herec skutečně s mladou modelkou chodí, nebo šlo jen o náhodu či jednorázové setkání, to zatím nikdo neví.

VSTUPTE S NÁMI DO PRIMA+ A UŽÍVEJTE SI KVALITNÍ ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ FILMY A SERIÁLY!

Našel si DiCaprio konečně starší partnerku? 1

Slavný Leonardo DiCaprio uhání novou modelku. Bude to nejstarší přítelkyně v jeho životě?

reklama