Showbyznys

13. června 2018 14:50

redakce Prima Lajk

GALERIE: Lidi děsí šokující proměna vévodkyně Kate! Z královské krásky se stává vrásčitá šedá myška

Patřila mezi nejhezčí členy britské královské rodiny. Královské povinnosti a tři ratolesti si na ní ovšem možná začínají vybírat daň.

Kate Middleton, manželka prince Williama, stále patří mezi nejoblíbenější členy královské rodiny a pořád je považována i za krásnou ženu. I když zde už získala v podobě Meghan Markle hodně silnou konkurenci. Lidé na internetu si ovšem začínají všímat její nepříjemné proměny. Zatímco ještě před několika měsíci všichni žasli nad tím, jak vypadá těsně po porodu prince Louise svěže a půvabně, nyní se o ni všichni malinko bojí.

Vévodkyně Kate totiž vypadá v posledních týdnech opravdu sklesle, unaveně a na oficiálních akcích se často tváří jako kyselý citron. Jindy dokonalá tvář je najednou na detailních fotografiích plná vrásek a je vidět, že by se manželka prince Williama zkrátka potřebovala hodně vyspat.

Únava z výchovy tří dětí a povinností člena královské rodiny je na ní znát čím dál víc. Britská média pak s chutí píší o tom, že začíná malinko žárlit na neustále dokonalou Meghan. Už na první pohled je pak vidět, že se za 7 let od své svatby velmi změnila. Něco nám říká, že po pořádném odpočinku bude lidi zase brzo šokovat svou krásou.

Sdílejte článek
Štítky krása Meghan Markle proměna galerie královská rodina vrásky William, princ z Walesu Catherine, princezna z Walesu Louis, princ z Cambridge 3 děti

Přečtěte si také