Kate Middleton po porodu svého třetího potomka, prince Louise.
Autor: profimedia.cz Kate Middleton po porodu svého třetího potomka, prince Louise.

GALERIE: Lidi děsí šokující proměna vévodkyně Kate! Z královské krásky se stává vrásčitá šedá myška

Publikováno: 13.06.2018
Patřila mezi nejhezčí členy britské královské rodiny. Královské povinnosti a tři ratolesti si na ní ovšem možná začínají vybírat daň.

reklama

Kate Middleton, manželka prince Williama, stále patří mezi nejoblíbenější členy královské rodiny a pořád je považována i za krásnou ženu. I když zde už získala v podobě Meghan Markle hodně silnou konkurenci. Lidé na internetu si ovšem začínají všímat její nepříjemné proměny. Zatímco ještě před několika měsíci všichni žasli nad tím, jak vypadá těsně po porodu prince Louise svěže a půvabně, nyní se o ni všichni malinko bojí.

Vévodkyně Kate totiž vypadá v posledních týdnech opravdu sklesle, unaveně a na oficiálních akcích se často tváří jako kyselý citron. Jindy dokonalá tvář je najednou na detailních fotografiích plná vrásek a je vidět, že by se manželka prince Williama zkrátka potřebovala hodně vyspat.

Únava z výchovy tří dětí a povinností člena královské rodiny je na ní znát čím dál víc. Britská média pak s chutí píší o tom, že začíná malinko žárlit na neustále dokonalou Meghan. Už na první pohled je pak vidět, že se za 7 let od své svatby velmi změnila. Něco nám říká, že po pořádném odpočinku bude lidi zase brzo šokovat svou krásou.

Kvůli čemu lidé nadávají Meghan Markle? 2

FOTO: Lidé nadávají Meghan za porušení tohoto přísného pravidla! Co si dovolila manželka prince Harryho udělat na veřejnosti?

Proč Kate vždy rychle odchází z nemocnice?

ODHALENO: Pravý důvod, proč Kate po porodu vždy tak rychle odchází z nemocnice! Tohle by vás opravdu nenapadlo

reklama