návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: Našel Brad náhradu za Angelinu? Slavná hvězda teď chodí s nejvíc sexy herečkou Hollywoodu!

To by byl páreček.
Vydáno: 14.12.2017
Brad má nový úlovek
Autor: profimedia.cz Brad má nový úlovek

Brad Pitt je už nějaký ten pátek svobodný a to z něj dělá jednoho z nejžádanějších starých mládenců na světě. Kupodivu teď v Hollywoodu navíc není jediný, jelikož slavná herečka z Hunger Games a X-Menů, Jennifer Lawrence, se před nedávnem rozešla se svým přítelem režisérem Darrenem Aronofsky (Rekviem za sen, matka!). No a právě tihle dva spolu teď podle Star magazínu randí.

Anonymní zdroj magazínu tvrdí, že prý společně strávili několik pozdních večerů a je mezi nimi rozhodně jakési intenzivní pouto. To na jednu stranu nezní moc důvěryhodně, na tu druhou bychom se ale nějakému románku mezi těmito dvěma hvězdami stříbrného plátna vlastně ani moc nedivili. Podle jiných zdrojů měl totiž Brad na Jennifer zálusk už pár let. Že by se mu konečně splnilo jeho tajné přání?

Jean Grey

První fotka z nových X-Menů je tady. Prohlédněte si omlazenou Dark Phoenix!

Jak se povedla proměna dvojčat v Brada Pitta?

FOTO: Dvojčata chtěla vypadat jako Brad Pitt, aby po nich holky šílely! Týpci dali za plastiku půl milionu. Jak dopadli?

Článek je zařazen v: Brad Pitt , Jennifer Lawrence , Hunger Games , X-Men , herec , rande , rozchod , vztah , herečky

reklama