Virály

6. prosince 2017 12:29

redakce Prima Lajk

FOTO: Dvojčata chtěla vypadat jako Brad Pitt, aby po nich holky šílely! Týpci dali za plastiku půl milionu. Jak dopadli?

Když jste na tom s holkami tak špatně, že potřebujete plastickou operaci.

Ne snad, že bychom měli potřebu se někomu posmívat, nicméně oznámit jako důvod pro plastickou operaci nedostatek holek, to už je opravdu velká zoufalost. Hodně velká zoufalost.

Dvojčata Matt a Mike Schleppovi nebyli zrovna fešáci. A obyčejně když někdo zatouží po tom vypadat jako George Clooney nebo Emma Watson, zase ho to po chvilce přejde a vrátí se k tomu, co dělal předtím. Jenže to není případ dvou výše zmíněných chlapců. Ti tak strašně chtěli vypadat jako Brad Pitt, až utratili téměř půl milion korun za plastické operace. Následně se přihlásili do jednoho amerického pořadu a po několika bolestivých měsících ukázali výsledek.

Inu, stali se z nich šampóni z ranku Justina Biebera, ale podle jejich vlastních slov to prý zabralo a holky se najednou otáčejí a samy nabízí svá čísla. Tak gratulujeme. Pokud také nejste schopní najít si holku normálním způsobem, tak už víte, co proto musíte udělat. Pamatujte děti, na vzhledu záleží.

Sdílejte článek

Přečtěte si také