Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Virály

FOTO: Dvojčata chtěla vypadat jako Brad Pitt, aby po nich holky šílely! Týpci dali za plastiku půl milionu. Jak dopadli?

Když jste na tom s holkami tak špatně, že potřebujete plastickou operaci.
Vydáno: 06.12.2017, redakce
Jak se povedla proměna dvojčat v Brada Pitta?

Ne snad, že bychom měli potřebu se někomu posmívat, nicméně oznámit jako důvod pro plastickou operaci nedostatek holek, to už je opravdu velká zoufalost. Hodně velká zoufalost.

Před operací
Před operací
MTV

Dvojčata Matt a Mike Schleppovi nebyli zrovna fešáci. A obyčejně když někdo zatouží po tom vypadat jako George Clooney nebo Emma Watson, zase ho to po chvilce přejde a vrátí se k tomu, co dělal předtím. Jenže to není případ dvou výše zmíněných chlapců. Ti tak strašně chtěli vypadat jako Brad Pitt, až utratili téměř půl milion korun za plastické operace. Následně se přihlásili do jednoho amerického pořadu a po několika bolestivých měsících ukázali výsledek.

Po operaci
Po operaci
MTV

Inu, stali se z nich šampóni z ranku Justina Biebera, ale podle jejich vlastních slov to prý zabralo a holky se najednou otáčejí a samy nabízí svá čísla. Tak gratulujeme. Pokud také nejste schopní najít si holku normálním způsobem, tak už víte, co proto musíte udělat. Pamatujte děti, na vzhledu záleží.

Holka se sprostým tetováním 5

GALERIE: Dívka si nechala nad rozkrok vytetovat sprostou kérku. Nikdo s ní ale nechtěl mít sex! Co zde měla?

Kdo říká, že reklamy nemůžou být sexy?

VIDEO: Nejodvážnější reklama letošních Vánoc! Podívejte se, jak sexy holky řádí s vibrátory a šlehačkou

Reklama
Článek je zařazen v: Brad Pitt, dvojčata, plastická operace, holky, vzhled
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama