Virály

6. prosince 2017 12:22

redakce Prima Lajk

GALERIE: Dívka si nechala nad rozkrok vytetovat sprostou kérku. Nikdo s ní ale nechtěl mít sex! Co zde měla?

Vážně bylo tetování tak sprosté a nevhodné, že s ní nikdo nechtěl spát?

Britský pořad Tattoo Fixers na stanici E4 ukazuje špičkové tatéry, kteří se snaží pomoci lidem, jež nejsou spokojeni se svým tetováním. Tentokrát jim však do show přišel opravdu unikátní exemplář.

Mladá Holly jim totiž ukázala kérku, kterou měla mezi pupíkem a svým rozkrokem, a jež byla poměrně nevhodná. Šlo totiž o nápis s textem “sněz mě“, což vzhledem k poloze tetování samozřejmě mělo velmi sprosté a sexuální asociace. A Holly tohoto kroku samozřejmě velmi litovala.

Jednalo se totiž o mladickou nerozvážnost, kterou si nechala vytetovat se svým kamarádem v 17 letech. Postupem času ale pochopila, jak je kérka laciná a hloupá. Žena se za tetování styděla tolik, že nemohla chodit ani v plavkách, jelikož se bála opovržlivých pohledů lidí.

Hlavně jí však kérka totálně zničila sexuální život. Všichni její partneři považovali nápis za nevhodný a urážlivý a mnoho z nich s ní prý pak nechtělo nic mít! Tatéři z britské show jí ovšem nakonec pomohli a po letech jejího utrpení jí změnili nápis ve stylový obrázek. Tahle holka už si své další tetování jistě dobře rozmyslí.

Sdílejte článek
Štítky tetování nápis sprosté

Přečtěte si také