Showbyznys

10. června 2022 14:48

redakce Prima Lajk

GALERIE: Našel si Kazma novou lásku? Slavný provokatér prý randí s hvězdou LIKE HOUSE!

Oblíbený bavič a internetový provokatér byl několikrát spatřen se známou influencerkou. Vážně ale tvoří pár?

Už je to zatraceně dlouhá doba, kdy přišel Kazma se svým posledním provokativním kouskem a One Man Show, i přesto zůstává velmi sledovanou internetovou osobností, na níž nedají fanoušci dopustit. A hodně rychle si všimnou, když se kolem něj začne točit nová holka. Kazma, vlastním jménem Kamil Bartošek, sice tvořil několik let pár se sexy modelkou Andreou Kalousovou, tento vztah je už však delší dobu minulostí. A řada lidí si je jistá tím, že už za ní sehnal náhradu.

Kazma byl totiž v poslední době několikrát viděn v hodně blízkém kontaktu s populární tiktokerkou a influencerkou Maru Roseckou, kterou velmi dobře znají diváci první řady LIKE HOUSE. Se spekulací přišel web Extra.cz. Dvojice byla spatřena např. na nedávném koncertu kapely Imagine Dragons v pražských Letňanech, kde k sobě měli velmi blízko a údajně se od sebe ani nehnuli. Další lidé na sociálních sítích pak uvedli, že dvojici společně viděli např. na Majálesu v Hradci Králové. Jiní „očití svědci“ ovšem zase tvrdí, že potkali Maru Roseckou s jiným klukem, s nímž se držela za ruce. Jak to tedy celé je?

Sama Maru Rosecká webu Extra.cz spekulace o možné vztahu s Kazmou vyvrátila. Podle všeho jde zkrátka jen o blízké kamarády. Sami už však všichni z případů jiných ostře sledovaných párů víme, jak to s podobnými vyjádřeními někdy dopadá. Opravdu mezi Kazmou a Maru žádný vztah není a jedná se jen o hodně divoký drb? No, necháme se překvapit.


Přečtěte si také