Virály

9. července 2021 16:17

redakce Prima Lajk

VIDEO: Maru Rosecká z LIKE HOUSE otevřeně o plastikách. Chystá se na další operaci?

Známá tiktokerka šla už ve svých 19 letech na plastiku prsou. Hodlá podstoupit další plastické zákroky?

Reality show LIKE HOUSE sice minulý týden skončila, vy si v našem archivu iPrima.cz můžete připomenout nejen jednotlivé epizody, ale také rozhovory s jednotlivými účastníky v našem pořadu YouTube Talks! V něm jsme vyzpovídali i jednu z nejznámějších českých tiktokerek Maru Roseckou, která ve vile patřila mezi hodně sledované tváře.

Kromě oblíbené reality show, jejich vztahů či sexy fotkách přišla řeč také na téma plastických operací. Maru totiž před několika měsíci podstoupila zvětšení prsou, za což sklidila mezi hejtry i kritiku. Mnohým lidem se totiž nelíbilo, že influencerka, která je na internetu vzorem i pro malé divačky, podstoupila tento zákrok už v 19 letech.

Rosecká sice uznává, že klidně mohla počkat déle, rozhodně ale svého rozhodnutí nelituje. Naopak, splnila si totiž svůj velký sen a se svými prsy je momentálně spokojená. Žádné další zákroky ale prozatím neplánuje a se svým tělem je momentálně naprosto spokojená. Tak snad jí tento názor vydrží. Co prozradila Maru o svém příteli? A co si myslí o kontroverzních fotkách její kamarádky Ladušky?

To se dozvíte v nejnovějším díle YouTube Talks v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také