Showbyznys

21. listopadu 2016 11:21

redakce Prima Lajk

GALERIE: Nečekaný návrat! Selena Gomez se po odchodu z léčebny poprvé objevila na veřejnosti. Neuvěříte, jak vypadá!

Popová hvězdička se objevila na předávání hudebních cen. Svým vystoupením pak překvapila naprosto všechny!

Populární zpěvakča má za sebou velmi těžké období. Kvůli boji s depresemi, úzkostnými stavy a nemocí lupus se stáhla do ústraní a nastoupila do psychiatrické léčebny v Tennessee. Boj s nalomenou psychikou se na jejím vzhledu podepsal, spekulovalo se dokonce o anorexii a fanoušci o ni měli velký strach. Nyní ale všem vyrazila dech a naprosto nečekaně se objevila na veřejnosti.

Dorazila totiž na předávání hudebních cen American Music Awards, kde rovnou vyhrála cenu pro nejoblíbenější popovou zpěvačku. A vypadala opravdu úžasně. Červené šaty jí neuvěřitelně sekly, zpěvačka měla dobrou náladu a vypadá to, že se vrací zpět do staré formy. Obavy z anorexie či stupňujících se depresí tak vzaly rázem za své.

Svou děkovnou řečí dojala navíc nejen fanoušky, ale také všechny v sále. Zpěvačka samozřejmě mluvila o svém boji s psychickými problémy i velkém tlaku ze strany médií a okolí, který nedokázala zvládnout. Díky své léčbě si ovšem uvědomila, co je skutečně důležité, a že se nemusí podřizovat názorům všech ani trendům na sociálních médiích. „Nepotřebuji vidět vaše těla na Instagramu. Mně záleží na tom, co je uvnitř,“ řekla Selena.

Popová hvězda pak ze srdce poděkovala všem fanouškům i nejbližšímu okolí a ukázala všem svou velkou vnitřní sílu. „Pokud jste zlomení, neznamená to, že musíte zůstat zlomení,“ dodala na závěr. Svým vystoupením pak dojala všechny přítomné a také její fanoušci nešetří nadšením. Zdá se, že Selena Gomez je zkrátka zpátky. Držíme jí palce, ať jí silná vůle vydrží a ona se už brzy vrátí na koncertní pódia.


Přečtěte si také