Karel Roden ve festivalové novince Křižáček (2017)
Autor: Lukas Neasi/Sirius Films Karel Roden ve festivalové novince Křižáček (2017)

GALERIE: Nejznámější český herec současnosti Karel Roden přijel do Varů posmutnělý. Herce trápil jeho vlastní výkon! Co se stalo?

Publikováno: 06.07.2017
Představitel hlavní role ve filmu Křižáček Karel Roden nebyl spokojený s vlastním výkonem.

reklama

Známého českého herce Karla Rodena netřeba představovat. Díky mnohačetným rolím v zahraničních filmech je dobře známý i širšímu světovému publiku, přesto však miláček českého publika vždycky působil skromným a sympatickým dojmem. O to méně nás překvapuje, že na včerejší tiskové konferenci ke své novince Křižáček, podle básně Jaroslava Vrchlického, působil poněkud sklíčeně.

Co na sebe známý herec prozradil?

GALERIE: Oscarový Casey Affleck prozradil, jaký má ve skutečnosti vztah s bratrem Benem. A kdo mu doma ničí všechny věci?

Herec totiž přiznal, že se svým výkonem nebyl na sto procent spokojený. Roli podle sebe mírně přehrával. „Asi tam zůstalo pár zbytečností z mé strany. Herec je zvyklý stále něco sdělovat, ale v životě člověk nemusí pořád něco vyjadřovat, zvlášť pokud je sám,“ dodává.

I přesto je však Křižáček jediným českým zástupcem v hlavní soutěží na letošním festivalu. A podle prvních ohlasů se těší vřelému přijetí. Na fotky z tiskové konference a filmu Křižáček se teď můžete podívat v následující galerii.

Zdroj: kviff.com

reklama