Showbyznys

6. července 2017 10:44

redakce Prima Lajk

GALERIE: Nejznámější český herec současnosti Karel Roden přijel do Varů posmutnělý. Herce trápil jeho vlastní výkon! Co se stalo?

Představitel hlavní role ve filmu Křižáček Karel Roden nebyl spokojený s vlastním výkonem.

Známého českého herce Karla Rodena netřeba představovat. Díky mnohačetným rolím v zahraničních filmech je dobře známý i širšímu světovému publiku, přesto však miláček českého publika vždycky působil skromným a sympatickým dojmem. O to méně nás překvapuje, že na včerejší tiskové konferenci ke své novince Křižáček, podle básně Jaroslava Vrchlického, působil poněkud sklíčeně.

Herec totiž přiznal, že se svým výkonem nebyl na sto procent spokojený. Roli podle sebe mírně přehrával. „Asi tam zůstalo pár zbytečností z mé strany. Herec je zvyklý stále něco sdělovat, ale v životě člověk nemusí pořád něco vyjadřovat, zvlášť pokud je sám,“ dodává.

I přesto je však Křižáček jediným českým zástupcem v hlavní soutěží na letošním festivalu. A podle prvních ohlasů se těší vřelému přijetí. Na fotky z tiskové konference a filmu Křižáček se teď můžete podívat v následující galerii.

Zdroj: kviff.com


Přečtěte si také